Әкімшілік реформа жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 сәуірдегі N 46а Өкімі. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2007.01.13. N 273 өкімімен.
1. Әкімшілік реформа жүргізу жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мәсімов                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы           Министрінің орынбасары, жетекші
Орынбаев                  - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ербол Тұрмаханұлы           Әкімшілігі Басшысының орынбасары,
жетекшінің орынбасары
Құсайынов                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы            және бюджеттік жоспарлау вице-министрі,
хатшы
Алтынбаев                 - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Мұхтар Қапашұлы             министрі
Балиева                   - Қазақстан Республикасының Әділет
Зағипа Яхияқызы             министрі
Дауылбаев                 - Қазақстан Республикасы Бас
Асхат Қайзоллаұлы           прокурорының орынбасары
Жұмағалиев                - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Асқар Қуанышұлы             және байланыс агенттігінің төрағасы
Имашев                    - Қазақстан Республикасы Президентінің
Берік Мәжитұлы              Әкімшілігі Басшысының орынбасары
Коржова                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Наталья Артемовна           министрі
Мұхамеджанов              - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Бауыржан Әлімұлы            министрі
Нығматулин                - Қарағанды облысының әкімі
Нұрлан Зайроллаұлы
Тұрысбеков                - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Зауытбек Қауысбекұлы        қызмет істері агенттігінің төрағасы
Әйтімова Бірғаным         - Қазақстан Республикасы
Сарықызы                    Білім және ғылым министрі
Дерновой Анатолий         - Қазақстан Республикасы
Григорьевич                 Денсаулық сақтау министрі
Мамин Асқар Ұзақбайұлы    - Астана қаласының әкімі
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Президентінің 2006.10.10.  N 72  өкімімен.
2. Жұмыс тобы үш ай мерзімде әкімшілік реформа жүргізу жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдасын және Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне енгізсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О создании рабочей группы по административной реформе
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 18 апреля 2006 года N 46а. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года N 273
Сноска. Распоряжение Президента РК от 18 апреля 2006 года N 46а утратило силу Указом Президента РК от 13 января 2007 года N  273 .
1. В целях выработки предложений по проведению административной реформы создать рабочую группу в следующем составе:
Масимов                    - Заместитель Премьер-Министра
Карим Кажымканович           Республики Казахстан, руководитель
Орынбаев                   - заместитель Руководителя
Ербол Турмаханович           Администрации Президента Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Кусаинов                   - вице-министр экономики и
Марат Апсеметович            бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Алтынбаев Мухтар           - Министр обороны
Капашевич                    Республики Казахстан
Балиева                    - Министр юстиции
Загипа Яхяновна              Республики Казахстан
Даулбаев                   - заместитель Генерального
Асхат Кайзуллаевич           прокурора Республики Казахстан
Жумагалиев                 - Председатель Агентства
Аскар Куанышевич             Республики Казахстан по
информатизации и связи
Имашев                     - заместитель Руководителя
Берик Мажитович              Администрации Президента
Республики Казахстан
Коржова                    - Министр финансов
Наталья Артемовна            Республики Казахстан
Мухамеджанов               - Министр внутренних дел
Бауржан Алимович             Республики Казахстан
Нигматулин                 - аким Карагандинской области
Нурлан Зайруллаевич
Турисбеков                 - Председатель Агентства
Заутбек Каусбекович          Республики Казахстан по делам
государственной службы
Айтимова                   - Министр образования и
Бырганым Сариевна            науки Республики Казахстан
Дерновой                   - Министр здравоохранения
Анатолий Григорьевич         Республики Казахстан
Мамин                      - аким города Астаны
Аскар Узакпаевич
<*>
Сноска. В состав внесены изменения распоряжением Президента РК от 10 октября 2006 года N  72 .
2. Рабочей группе в трехмесячный срок выработать предложения по проведению административной реформы и внести в Администрацию Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан