Н.Ө. Балғымбаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 174 Өкімі
Нұрлан Өтепұлы Балғымбаев Қазақстан Республикасы Президентінің кеңесшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Балгимбаеве Н.У.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 5 декабря 2007 года N 174
Назначить Балгимбаева Нурлана Утебовича советником Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан