Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық саясатын іске асырудың тиімділігін көтеру жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 8 сәуірдегі N 314 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 128 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.07.26 № 128 Жарлығымен.
Индустриялық-инновациялық саясат саласындағы қызметті жандандыру және мемлекеттік органдардың күш-жігерін шоғырландыру мақсатында:
1. Мынадай құрамда Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық саясатын іске асырудың тиімділігін көтеру жөніндегі үйлестіру кеңесі (бұдан әрі - Кеңес) құрылсын:
Исекешев                      - Қазақстан Республикасы Президентінің
Әсет Өрентайұлы                 көмекшісі, Кеңес жетекшісі
Сұлтанов                      - Қазақстан Республикасының
Бақыт Тұрлыханұлы               Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрі,
Кеңес жетекшісінің орынбасары
Школьник                      - Қазақстан Республикасының
Владимир Сергеевич              Индустрия және сауда министрі,
Кеңес жетекшісінің орынбасары
Құлсейітов                    - Қазақстан Республикасы Президенті
Айдын Жеңісұлы                  Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық
мониторинг бөлімі меңгерушісінің
орынбасары, Кеңес хатшысы
Кеңес мүшелері:
Әшімов                        - Қазақстан Республикасының
Нұрғали Сәдуақасұлы             Қоршаған ортаны қорғау министрі
Бишімбаев                     - Қазақстан Республикасы Президенті
Қуандық Уәлиханұлы              Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық
мониторинг бөлімінің меңгерушісі
Есекеев                       - Қазақстан Республикасы
Қуанышбек Бақытбекұлы           Ақпараттандыру және байланыс
агенттігінің төрағасы
Жәмішев                       - Қазақстан Республикасының
Болат Бидахметұлы               Қаржы министрі
Күрішбаев                     - Қазақстан Республикасының
Ақылбек Қажығұлұлы              Ауыл шаруашылығы министрі
Құсайынов                     - Қазақстан Республикасының
Әбілғазы Қалиақпарұлы           Көлік және коммуникация министрі
Ким                           - "Самұрық-Инвест" жауапкершілігі
Владислав Геннадьевич           шектеулі серіктестігінің
бас директоры (келісім бойынша)
Мамытбеков                    - "ҚазАгро" Ұлттық басқарушы холдингі"
Асылжан Сарыбайұлы              акционерлік қоғамы басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Мешімбаева                    - Қазақстан Республикасының
Анар Ертөлеуқызы                Статистика агенттігінің төрағасы
Мұханов                       - Қазақстан Республикасы Президенті
Мақсат Нұрдәулетұлы             Әкімшілігінің Стратегиялық
әзірлемелер және талдау орталығының
меңгерушісі
Мыңбаев                       - Қазақстан Республикасының
Сауат Мұхаметбайұлы             Энергетика және минералдық
ресурстар министрі
Түймебаев                     - Қазақстан Республикасының
Жансейіт Қансейітұлы            Білім және ғылым министрі

О Координационном совете по повышению эффективности реализации индустриально-инновационной политики Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2009 года № 314. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 128
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 26.07.2011 № 128.
В целях активизации деятельности в сфере индустриально-инновационной политики и консолидации усилий государственных органов:
1. Создать Координационный совет по повышению эффективности реализации индустриально-инновационной политики Республики Казахстан (далее - Совет) в следующем составе:
Исекешев                    - помощник Президента Республики
Асет Орентаевич               Казахстан, руководитель Совета
Султанов                    - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович            планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя Совета
Школьник                    - Министр индустрии и торговли
Владимир Сергеевич            Республики Казахстан, заместитель
руководителя Совета
Кульсеитов                  - заместитель заведующего Отделом
Айдын Женисович               социально-экономического мониторинга
Администрации Президента Республики
Казахстан, секретарь Совета
члены Совета:
Ашимов                      - Министр охраны окружающей среды
Нургали Садвокасович          Республики Казахстан
Бишимбаев                   - заведующий Отделом
Куандык Валиханович           социально-экономического мониторинга
Администрации Президента
Республики Казахстан
Есекеев                     - Председатель Агентства Республики
Куанышбек Бахытбекович        Казахстан по информатизации и связи
Жамишев                     - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Куришбаев                   - Министр сельского хозяйства
Акылбек Кажигулович           Республики Казахстан
Кусаинов                    - Министр транспорта и коммуникаций
Абельгазы Калиакпарович       Республики Казахстан
Ким                         - генеральный директор товарищества с
Владислав Геннадьевич         ограниченной ответственностью
"Самрук-Инвест" (по согласованию)
Мамытбеков                  - председатель правления акционерного
Асылжан Сарыбаевич            общества "Национальный управляющий
холдинг "КазАгро" (по согласованию)
Мешимбаева                  - Председатель Агентства Республики
Анар Ертулевна                Казахстан по статистике
Муханов                     - заведующий Центром стратегических
Максат Нурдаулетович          разработок и анализа Администрации
Президента Республики Казахстан
Мынбаев                     - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич           ресурсов Республики Казахстан
Туймебаев                   - Министр образования и науки
Жансеит Кансеитулы            Республики Казахстан

2. Кеңес бір ай мерзімде индустриялық-инновациялық саладағы қызметтің тиімділігін көтеру мәселелері және индустриялық-инновациялық саясатты іске асыруға жауапты мемлекеттік органдарды институционалдық күшейту жөнінде нақты ұсыныстар енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігіне жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. Назарбаев

2. Совету в месячный срок внести конкретные предложения по вопросам повышения эффективности деятельности в индустриально-инновационной сфере и институциональному усилению государственных органов, ответственных за реализацию индустриально-инновацион ной политики.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев