Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырма екінші сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 352 өкімі
1. Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырма екінші сессиясы 2015 жылғы 23 сәуір күні Астана қаласында «Мәңгілік Ел: бір ел – бір тағдыр» күн тәртібімен шақырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырма екінші сессиясын өткізуді ұйымдастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О созыве двадцать второй сессии Ассамблеи народа Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 352
1. Созвать двадцать вторую сессию Ассамблеи народа Казахстана 23 апреля 2015 года в городе Астане с повесткой дня: «Мәңгілік Ел: одна страна – одна судьба».
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации проведения двадцать второй сессии Ассамблеи народа Казахстана.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ