Мемлекеттік биліктің тармақтары арасында өкілеттіктерді қайта бөлу мәселелері жөніндегі жұмыс тобы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 11 қаңтардағы № 140 өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 20 қазандағы № 568 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 20.10.2017 № 568 Жарлығымен.
Республикалық баспасөзде
мазмұны жариялануға тиіс
1. Мемлекеттік биліктің тармақтары арасында өкілеттіктерді қайта бөлу мәселелері жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау мақсатында Жұмыс тобы мынадай құрамда құрылсын:
Жақсыбеков - Қазақстан Республикасының Президенті
Әділбек Рыскелдіұлы Әкімшілігінің Басшысы, Жұмыс тобының
жетекшісі
Жұмыс тобының мүшелері:
Асанов - Қазақстан Республикасының
Жақып Қажманұлы Бас Прокуроры
Бекетаев - Қазақстан Республикасының
Марат Бақытжанұлы Әділет министрі
Громов - Қазақстан Республикасының Парламенті
Сергей Николаевич Сенаты Төрағасының орынбасары
Донақов - Қазақстан Республикасы Президенті
Талғат Советбекұлы Әкімшілігі Басшысының орынбасары
Жалаири - Д.А.Қонаев атындағы Еуразиялық заң
Өмірәлі Шақарапұлы академиясының ректоры
Исимбаева - Қазақстан Республикасы Парламенті
Гүлмира Истайбекқызы Мәжілісі Төрағасының орынбасары
Қаудыров - Қазақ гуманитарлық заң университеті
Төлеш Ерденұлы Азаматтық-құқықтық зерттеулер
ғылыми-зерттеу институтының
директоры
Мәми - Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Қайрат Әбдіразақұлы Сотының Төрағасы
Мұқашев - "Қазақстан заңгерлер одағы"
Рақмет Желдібайұлы республикалық қоғамдық бірлестігінің
төрағасы
Рогов - Қазақстан Республикасы
Игорь Иванович Конституциялық Кеңесінің Төрағасы
Федотова - Қазақстан Республикасы Президентінің
Зинаида Леонтьевна жанындағы Мемлекеттік басқару
академиясының профессоры.
2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде мемлекеттік биліктің тармақтары арасында өкілеттіктерді қайта бөлу мәселелері жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдап, енгізсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

О Рабочей группе по вопросам перераспределения полномочий между ветвями государственной власти
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 11 января 2017 года № 140. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 20 октября 2017 года № 568
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 20.10.2017 № 568.
Подлежит опубликованию
в республиканской печати в изложении
1. В целях выработки предложений по перераспределению полномочий между ветвями государственной власти образовать Рабочую группу в следующем составе:
Джаксыбеков Адильбек Рыскельдинович
Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан, руководитель Рабочей группы
Члены Рабочей группы:
Асанов
Жакып Кажманович
-
Генеральный Прокурор Республики Казахстан
Бекетаев
Марат Бахытжанович
-
Министр юстиции Республики Казахстан
Громов
Сергей Николаевич
-
заместитель Председателя Сената Парламента Республики Казахстан
Донаков
Талгат Советбекович
заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Жалаири
Омрали Шакарапулы
-
ректор Евразийской юридической академии имени Д.А.Кунаева
Исимбаева
Гульмира Истайбековна
-
заместитель Председателя Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Каудыров Толеш Ерденович
-
директор Научно-исследовательского института гражданско-правовых исследований Казахского гуманитарно-юридического университета
Мами
Кайрат Абдразакулы
-
Председатель Верховного Суда Республики Казахстан
Мукашев
Рахмет Желдыбаевич
-
председатель республиканского общественного объединения "Казахстанский союз юристов"
Рогов
Игорь Иванович
-
Председатель Конституционного Совета Республики Казахстан
Федотова
Зинаида Леонтьевна
профессор Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан
2. Рабочей группе в месячный срок выработать и внести предложения по вопросам перераспределения полномочий между ветвями государственной власти.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев