Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң ведомствоаралық комиссиялардың құрамына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң өкiмi 1998 жылғы 25 ақпан N 3856. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999.04.21. N 41 өкiмiмен. ~N990041
1. Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң ведомствоаралық
комиссияларының жаңа құрамы N 1-3 қосымшаларға сәйкес бекiтiлсiн.
2. "Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң ведомствоаралық
комиссиялары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы
11 ақпандағы N 3352
N973352_
өкiмiнiң 2-тармағының күшi жойылған деп
танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1998 жылғы 25 ақпандағы
N 3856 өкiмiне
N 1 қосымша
Сыртқы саясат және қорғаныс мәселелерi
жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның
ҚҰРАМЫ
Тоқаев Қасымжомарт              - Қазақстан Республикасының
Кемелұлы                          Сыртқы iстер министрi,
комиссия төрағасы
Ертаев Бақытжан                 - Қазақстан Республикасының
Қарулы Күштерi Бас штабының
бастығы - Қорғаныс министрiнiң
бiрiншi орынбасары, комиссия
төрағасының орынбасары
Шалабаев Сейтжан                - Қазақстан Республикасының
Диқанбекұлы                       Қауiпсiздiк Кеңесi
Хатшылығының бас сарапшысы,
комиссия хатшысы
Комиссия мүшелерi:
Әмрин Ғұсман                    - Қазақстан Республикасының
Кәрiмұлы                          Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөнiндегi
агенттiгi Стратегиялық
зерттеулер департаментiнiң
директоры
Әшiмбаев Мәулен                 - Қазақстан Республикасы
Сағатқанұлы                       Президентi Әкiмшiлiгiнiң
Талдау және стратегиялық
зерттеулер орталығы
басшысының бiрiншi
орынбасары
Берқалиев Құсайын               - Қазақстан Республикасының
Иманғалиұлы                       Қарулы күштерi шекара
әскерлерi штабының бастығы
Мұртазаев Мұрат                 - Қазақстан Республикасының
Арзайұлы                          Энергетика, индустрия және
сауда вице-министрi
Қажыбаев Амангелдi              - Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлiгiнiң
Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы
Сыроежкин Константин            - Қазақстан Республикасы
Львович                           Президентiнiң жанындағы
Қазақстан стратегиялық
зерттеулер институты
директорының бiрiншi
орынбасары
Тiлебалдинов Рахат              - Қазақстан Республикасының
Тұрысбекұлы                       Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
төрағасының орынбасары
Тұрарбеков Биғалы               - "Барлау" қызметi директорының
Шәрiпқалиұлы                      бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1998 жылғы 25 ақпандағы
N 3856 өкiмiне
N 2 қосымша
Iшкi қауiпсiздiк мәселелерi жөнiндегi
ведомствоаралық комиссияның
ҚҰРАМЫ
Мұсаев Әлнұр                     - Қазақстан Республикасы
Әлжапарұлы                         Ұлттық қауiпсiздiк
комитетiнiң төрағасы,
комиссия төрағасы
Бижанов Ахан                     - Қазақстан Республикасы
Құсайынұлы                         Президентi Әкiмшiлiгiнiң
Iшкi саясат бөлiмiнiң
меңгерушiсi, комиссия
төрағасының орынбасары
Баядiлов Ерғали                  - Қазақстан Республикасы
Мұхаметжанұлы                      Қауiпсiздiк Кеңесi
Хатшылығының сектор
меңгерушiсi, комиссия
хатшысы
Комиссия мүшелерi:
Даукеев Серiкбек                 - Қазақстан Республикасының
Жүсiпбекұлы                        Экология және табиғи
ресурстар министрi
Жабағин Асығат                   - Қазақстан Республикасының
Әсиұлы                             Энергетика, индустрия және
сауда министрi
Қанапиянов Сержан                - Қазақстан Республикасы
Мұсаханұлы                         Инвестициялар жөнiндегi
мемлекеттiк комитетiнiң
атқарушы директоры
Көшербаев Қырымбек               - Қазақстан Республикасының
Елеуұлы                            Бiлiм, мәдениет және
денсаулық сақтау министрi
Отта Иван                        - Қазақстан Республикасының
Иванович                           Iшкi iстер вице-министрi
Сәрсенбаев Нұрлан                - Қазақстан Республикасының
Алдабергенұлы                      Стратегиялық жоспарлау
және реформалар жөнiндегi
агенттiгi төрағасының
орынбасары
Сәрсенбаев Алтынбек              - Қазақстан Республикасының
Сәрсенбайұлы                       Ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрi
Тәжияқов Бисенғали               - Қазақстан Республикасының
Шамғалиұлы                         Қаржы министрлiгi
Салық комитетiнiң төрағасы
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1998 жылғы 25 ақпандағы
N 3856 өкiмiне
N 3 қосымша
Ұйымдасқан қылмыс пен жемқорлыққа қарсы күрес
жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның
ҚҰРАМЫ
Сәрсеков Бексұлтан               - Қазақстан Республикасы
Сәрсекұлы                          Президентiнiң Ұлттық
қауiпсiздiк жөнiндегi
көмекшiсi - Қауiпсiздiк
Кеңесiнiң Хатшысы
Хитрин Юрий                      - Қазақстан Республикасының
Александрович                      Бас Прокуроры, комиссия
төрағасының орынбасары
Шәмшиев Жұмабай                  - Қазақстан Республикасының
Ахмедиярұлы                        Қауiпсiздiк Кеңесi
Хатшылығының бас сарапшысы,
комиссия хатшысы
Комиссия мүшелерi:
Әлиев Рахат                      - Қазақстан Республикасының
Мұхтарұлы                          Қаржы министрлiгi Салық
полициясы департаментiнiң
директоры
Ауанов Мырзахмет                 - Қазақстан Республикасының
Қожахметұлы                        Қаржы министрлiгi
Қаржы  бақылау комитетiнiң
төрағасы
Дауылбаев Асхат                  - Қазақстан Республикасының
Қайзоллаұлы                        Әдiлет вице-министрi
Қасымов Ғани                     - Қазақстан Республикасының
Есенгелдiұлы                       Қаржы министрлiгi Кеден
комитетiнiң төрағасы
Нүкенов Маратқали                - Қазақстан Республикасының
Ордабайұлы                         Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi төрағасының
орынбасары
Симачев Василий                  - Қазақстан Республикасының
Васильевич                         Iшкi iстер вице-министрi

О внесении изменений в состав межведомственных комиссий Совета Безопасности Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 25 февраля 1998 г. N 3856. Утратило силу - распоряжением Президента РК от 21 апреля 1999 г. N 41 ~N990041
1. Утвердить новый состав межведомственных комиссий Совета Безопасности Республики Казахстан согласно приложениям N 1 - 3.
2. Признать утратившим силу пункт 2 распоряжения Президента Республики Казахстан от 11 февраля 1997 года за N 3352 "О межведомственных комиссиях Совета Безопасности Республики Казахстан".
Президент
Республики Казахстан
Приложение N 1
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 25 февраля 1998 г. N 3856
СОСТАВ
Межведомственной комиссии
по вопросам внешней политики и обороны
Токаев Касымжомарт               - Министр иностранных дел
Кемелевич                          Республики Казахстан,
председатель комиссии
Ертаев Бахытжан                  - начальник Генерального штаба
Вооруженных Сил - первый
заместитель Министра обороны
Республики Казахстан,
заместитель председателя комиссии
Шалабаев Сейтжан                 - главный эксперт Секретариата
Диханбекович                       Совета Безопасности Республики
Казахстан, секретарь комиссии
Члены комиссии:
Амрин Госман                     - директор Департамента
Каримович                          стратегического анализа Агентства
по стратегическому планированию
и реформам Республики Казахстан
Ашимбаев Маулен                  - первый заместитель Руководителя
Сагатканович                       Центра анализа и стратегических
исследований Администрации
Президента Республики Казахстан
Беркалиев Кусаин                 - начальник штаба пограничных
Имангалиевич                       войск Вооруженных Сил
Республики Казахстан
Муртазаев Мурат                  - вице-Министр энергетики,
Арзаевич                           индустрии и торговли Республики
Казахстан
Кажибаев Амангельды              - председатель Комитета по
оборонной промышленности
Министерства обороны Республики
Казахстан
Сыроежкин Константин             - первый заместитель директора
Львович                            Казахстанского института
стратегических исследований
при Президенте Республики
Казахстан
Тлебалдинов Рахат                - заместитель Председателя
Турсбекович                        Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
Турарбеков Бигалий               - первый заместитель директора
Шарипкалиевич                      службы "Барлау"
Приложение N 2
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 25 февраля 1998 г. N 3856
СОСТАВ
Межведомственной комиссии
по вопросам внутренней безопасности
Мусаев Альнур                    - Председатель Комитета
Альжапарович                       национальной безопасности
Республики Казахстан,
председатель комиссии
Бижанов Ахан                     - заведующий отделом внутренней
Хусаинович                         политики Администрации
Президента Республики Казахстан,
заместитель председателя комиссии
Баядилов Ергали                  - заведующий сектором Секретариата
Мухамеджанович                     Совета Безопасности Республики
Казахстан, секретарь комиссии
Члены комиссии:
Даукеев Серикбек                 - Министр экологии и природных
Жусупбекович                       ресурсов Республики Казахстан
Жабагин Асыгат                   - Министр энергетики, индустрии
Асиевич                            и торговли Республики Казахстан
Канапьянов Сержан                - исполнительный директор
Мусаханович                        Государственного комитета
Республики Казахстан
по инвестициям
Кушербаев Крымбек                - Министр образования, культуры
Елеуович                           и здравоохранения Республики
Казахстан
Отто Иван                        - вице-Министр внутренних дел
Иванович                           Республики Казахстан
Сарсембаев Нурлан                - заместитель Председателя
Алдабергенович                     Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Сарсенбаев Алтынбек              - Министр информации и
Сарсенбаевич                       общественного согласия
Республики Казахстан
Таджияков Бисенгали              - Председатель налогового комитета
Шамгалиевич                        Министерства финансов
Республики Казахстан
Приложение N 3
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 25 февраля 1998 г. N 3856
СОСТАВ
Межведомственной комиссии
по борьбе с организованной преступностью
и коррупцией
Сарсеков Бексултан               - Помощник Президента по вопросам
Сарсекович                         национальной безопасности -
Секретарь Совета Безопасности
Республики Казахстан,
председатель комиссии
Хитрин Юрий                      - Генеральный Прокурор
Александрович                      Республики Казахстан,
заместитель председателя
комиссии
Шамшиев Джумабай                 - главный эксперт Секретариата
Ахмедиярович                       Совета Безопасности
Республики Казахстан,
секретарь комиссии
Члены комиссии:
Алиев Рахат                      - директор Департамента
Мухтарович                         налоговой полиции
Министерства финансов
Республики Казахстан
Ауанов Мырзахмет                 - Председатель комитета
Кожахметович                       финансового контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан
Даулбаев Асхат                   - вице-Министр юстиции
Кайзуллаевич                       Республики Казахстан
Касымов Гани                     - Председатель таможенного
Есенгельдинович                    комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Нукенов Мараткали                - заместитель Председателя
Ордабаевич                         Комитета национальной
безопасности Республики
Казахстан
Симачев Василий                  - вице-Министр внутренних дел
Васильевич                         Республики Казахстан