Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы N 813 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 7 қаңтар N 28. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 560 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.09.2017 № 560 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігі бар мемлекеттік емес сыртқы заемдардың шеңберінде республикалық бюджеттен алынған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомстволық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы N 813 P990813_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық бюджеттен брілген несиелерді, сондай-ақ Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігі бар мемлекеттік емес сыртқы заемдардың шеңберінде республикалық бюджеттен алынған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомстволық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
"Өтембаев Ержан Әбілхайырұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға болып
Сәйденов Әнуар Ғалимоллаұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Мусина Лилия Сәкенқызы - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Биғалиев Ермекқали Аққалиұлы - Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты Экономика, қаржы және бюджет жөніндегі комитетінің хатшысы (келісім бойынша)";
"Аханов Серік Ахметжанұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі, төрағаның орынбасары
Айтжанов Дулат Нүлиұлы - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
вице-министрі" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Аханов Серік Ахметжанұлы - Қазақстан Республикасының Экономика
бірінші вице-министрі
Айтжанов Дулат Нүлиұлы - "Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қоры"
жабық акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы";
Ораз Әлиұлы Жандосов, Александр Владимирович Гусинский, Қадырбек
Нағымұлы Есқалиев көрсетілген құрамнан шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года N 813
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 2000 года N 28. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2017 года № 560
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.09.2017 № 560 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года N 813 P990813_ "О создании Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках негосударственных внешних займов, имеющих государственные гарантии Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по возврату и
реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также
средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках
негосударственных внешних займов, имеющих государственные гарантии
Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
"Утембаева Ержана Абулхаировича - Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан, председателем
Сайденова Анвара Галимуллаевича - вице-Министра финансов Республики
Казахстан
Мусину Лилию Сакеновну - вице-Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
Бигалиева Ермеккали Аккалиевича - секретаря Комитета по экономике,
финансам и бюджету Сената
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)";
строки:
"Аханов Серик Ахметжанович - вице-Министр финансов Республики
Казахстан, заместитель председателя
Айтжанов Дулат Нулеевич - вице-Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Аханов Серик Ахметжанович - первый вице-Министр экономики
Республики Казахстан
Айтжанов Дулат Нулеевич - председатель правления закрытого
акционерного общества "Фонд
финансовой поддержки сельского
хозяйства";
вывести из указанного состава Джандосова Ураза Алиевича, Гусинского
Александра Владимировича, Искалиева Кадырбека Нагимовича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)