"Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің Ақпарат және сынақ орталығы" мемлекеттік мекемесінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 12 қаңтар N 50
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы 1999 жылғы 3 желтоқсандағы N 280 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің Ақпарат және сынақ орталығы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Ақпарат және сынақ орталығы) құрылсын.
2. Ақпарат және сынақ орталығы штат санының лимиті 8 бірлікте белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Ақпарат және сынақ орталығының қызметін қаржыландыруды республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі үшін көзделген қаржының есебінен белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі
агенттігі (келісім бойынша) Ақпарат және сынақ орталығының жарғысы мен
құрылымын бекітсін, сондай-ақ осы қаулыдан туындаған өзге де шараларды
қабылдасын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен қолдануға енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Вопросы государственного учреждения "Центр информации и тестирования Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2000 года N 50
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 280 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственное учреждение "Центр информации и тестирования Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы" (далее - Центр информации и тестирования).
2. Установить лимит штатной численности Центра информации и тестирования в количестве 8 единиц.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить финансирование деятельности Центра информации и тестирования за счет ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете для Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы.
4. Агентству Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию) утвердить устав и структуру Центра информации и тестирования, а также принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)