"Орталық Азияда прекурсорларды бақылау" жобасы" халықаралық шартын (Қазақстан, Қырғыз Республикалары, Тәжiкстан, Түркменстан, Өзбекстан) жасасу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 24 қаңтар N 120
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын жасасу, орындау және күшiн жою тәртiбi туралы" заң күшi бар Жарлығының 7-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Орталық Азияда прекурсорларды бақылау" жобасы" халықаралық шарты
(Қазақстан, Қырғыз Республикалары, Тәжiкстан, Түркменстан, Өзбекстан)
мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрi Қайырбек Шошанұлы
Сүлейменовке Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң атынан "Орталық Азияда
прекурсорларды бақылау" жобасы" халықаралық шартына (Қазақстан, Қырғыз
Республикалары, Тәжiкстан, Түркменстан, Өзбекстан) қол қоюға өкiлеттiк
берiлсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О заключении международного договора "Проект "Контроль над прекурсорами в Центральной Азии" (Казахстан, Кыргызская Республика, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2000 года N 120
В соответствии со статьей 7 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, U952679_ "О порядке заключения, исполнения и денонсации международных договоров Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить международный договор "Проект "Контроль на прекурсорами в Центральной Азии" (Казахстан, Кыргызская Республика, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан)".
2. Уполномочить Сулейменова Каирбека Шошановича - Министра внутренних дел Республики Казахстан заключить от имени Правительства Республики Казахстан международный договор "Проект "Контроль над прекурсорами в Центральной Азии" (Казахстан, Кыргызская Республика, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан)".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)