Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 қарашадағы N 1633 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 10 ақпан N 195. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.17. N 467 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Шетелдік инвесторлардың өтініштерін қарау жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 қарашадағы N 1633  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"Зверьков               - Қазақстан Республикасы
Вадим Павлович            Сыртқы істер министрлігінің
Халықаралық ынтымақтастық
департаментінің директоры"
деген жолдағы, "хатшы" деген сөз алынып тасталсын;
шетелдік инвесторлардың өтініштерін қарау жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Сыртқы байланыстар бөлімі меңгерушісінің орынбасары Нұрсейітов Азамат Айтқалиұлы хатшы болып енгізілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1999 года N 1633
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 195. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 мая 2005 г. N 467 (P050467)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1999 года N 1633 P991633_ "Об образовании межведомственной комиссии по рассмотрению обращений иностранных инвесторов" следующие изменения:
в пункте 1:
в строке:
"Зверьков - директор Департамента международного
Вадим Павлович сотрудничества Министерства иностранных дел
Республики Казахстан"
слово "секретарь" исключить;
ввести в состав межведомственной комиссии по рассмотрению обращений иностранных инвесторов Нурсеитова Азамата Айткалиевича - заместителя заведующего Отделом внешних связей Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, секретарем.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан