Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 17 ақпан N 259
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің мәселелері туралы" 1999 жылғы 3 желтоқсандағы N 280 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің мынадай шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Мемлекеттік қызметтегі бос лауазымға орналастыру конкурсын өткізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 27 мамырдағы N 649 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 24, 206-құжат);
2) "Мемлекеттік қызмет және мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі
реформалау жөніндегі кезек күттірмейтін шаралар туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 20 тамыздағы N 798
қаулысы
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 29, 252-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2000 года N 259
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 280 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу следующие решения Правительства Республики Казахстан:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1996 года N 649 "Об утверждении Положения о порядке проведения конкурса на замещение вакантной должности государственной службы" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 24, ст. 206);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1998 года N 798 "О неотложных мерах по дальнейшему реформированию системы государственной службы и государственного управления" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 29, ст. 252).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)