Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 ақпандағы N 158 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 22 ақпан N 276 қаулысы . Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.04. N 102 қаулысымен (2005 жылғы 1 қарашадан бастап күшiне енедi
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жайық-Каспий алабында, Балқаш көлі мен Алакөл көлдер жүйесінде балық кәсіпшілігі учаскелерін бекітіп беру және балық пен басқа да су жануарларын аулаудың лимиттерін бөлу жөніндегі жекелеген мәселелер" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 ақпандағы N 158  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақта:
Қанат Бекмырзаұлы Саудабаев көрсетілген құрамнан шығарылсын;
"Дәукеев Серікбек         - Қазақстан Республикасының Табиғи
Жүсіпбекұлы                 ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрі, төрағаның
орынбасары
Жанәбілов Мият            - Қазақстан Республикасы Премьер-
Саттарұлы                   Министрінің Кеңсесі Өндірістік
бөлімінің меңгерушісі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Дәукеев Серікбек         - Қазақстан Республикасының Табиғи
Жүсіпбекұлы                 ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрі, төраға
Жанәбілов Мият            - Қазақстан Республикасы Премьер-
Саттарұлы                   Министрінің Кеңсесі Өндірістік
бөлімінің меңгерушісі, төрағаның
орынбасары"
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2000 года N 158
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2000 года N 276. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 февраля 2005 г. N 102 (вступает в силу с 1 ноября 2005 г. (P050102)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2000 года N 158   P000158_   "Отдельные вопросы по закреплению рыбопромысловых участков и распределения лимита вылова рыбы и других водных животных в Урало-Каспийском бассейне, озере Балхаш и Алакульской системе озер" следующие изменения:
в пункте 2:
вывести из указанного состава Саудабаева Каната Бекмурзаевича;
строки:
"Даукеев                 - Министр природных ресурсов и охраны
Серикбек Жусупбекович      окружающей среды, заместитель председателя
Жанабилов Мият           - заведующий Производственным отделом
Саттарович                 Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Даукеев                 - Министр природных ресурсов и охраны
Серикбек Жусупбекович      окружающей среды, председатель
Жанабилов                - заведующий Производственным отделом
Мият Саттарович            Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан, заместитель председателя".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан