Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 24 ақпан N 286
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау, бiлiм және спорт министрлiгiнiң "Денсаулық" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 10 қыркүйектегi N 1364 P991364_ қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 46, 423-құжат):
қаулының атауы мен мәтiнiндегi "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау, бiлiм және спорт министрлiгiнiң", "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау, бiлiм және спорт министрлiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгiнiң", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау, бiлiм және спорт министрлiгiнiң "Медициналық қызмет көрсетулерге ақы төлеу жөнiндегi орталығы" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi "Денсаулық" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнына (бұдан әрi - Кәсiпорын) қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын";
2-тармақта:
үшiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"денсаулық сақтау саласындағы реформалардың ақпараттық iлеспесi";
төртiншi абзац алынып тасталсын.
3) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 3 желтоқсандағы N 1852 P991852_ қаулысына:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгiнiң қарауындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
25-тармақ алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 65-тармақпен толықтырылсын:
"65. "Денсаулық" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны".
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 286
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 1999 года N 1364 P991364_ "О создании Республиканского государственного казенного предприятия "Денсаулык" Министерства здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 46, ст. 423):
в названии и тексте слова "Министерства здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан", "Министерство здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан", "Министерству здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан" заменить словами "Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения", "Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения", "Агентству Республики Казахстан по делам
здравоохранения";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Реорганизовать государственное учреждение "Центр по оплате
медицинских услуг" Министерства здравоохранения, образования и спорта
Республики Казахстан путем преобразования в Республиканское государственное
казенное предприятие "Денсаулык" Агентства Республики Казахстан по делам
здравоохранения (далее - Предприятие)";
в пункте 2:
абзац третий изложить в следующей редакции:
"информационное сопровождение реформ в отрасли здравоохранения";
абзац четвертый исключить;
3) в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря
1999 года N 1852
P991852_
"Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам
здравоохранения":
в перечне организаций, находящихся в ведении Агентства Республики
Казахстан по делам здравоохранения, утвержденном указанным постановлением:
пункт 25 исключить;
дополнить пунктом 65 следующего содержания:
"65. Республиканское государственное казенное предприятие "Денсаулык".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)