Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 1999 жылғы 1 қыркүйектегі N 1283 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 24 ақпан N 289
Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасын делимитациялау жөніндегi шаралардың тиiмдiлiгiн арттыру мақсатында, мемлекеттiк басқару органдарының ұйымдық құрылымы мен қызметкерлерi құрамының өзгеруін назарға ала отырып, Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасын Қырғыз Республикасымен, Ресей Федерациясымен, Түрiкменстанмен және Өзбекстан Республикасымен делимитациялау жөніндегі Қазақстан Республикасының Үкіметтік комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 қыркүйектегі N 1283 P991283_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізілсін.
1) 4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігі:
1) заңда белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының орталық және жергілiктi атқарушы органдарымен келiсе отырып, мемлекеттiк шекараны делимитациялау жөніндегі жұмысқа мамандар мен сарапшылардың қажетті санын тартсын;
2) мемлекеттiк шекараны делимитациялау жөніндегі жұмыстарды жүргізу үшін әрбір күнтізбелік жылға арналған шығыстар сметасын Қазақстан Республикасы Үкіметінің бекітуіне тапсырсын";
2) 6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігіне (бұдан әрі - Агенттік) геодезиялық, гидрографиялық және топографиялық жұмыстарды ұйымдастыру мен карта материалдарын, мемлекеттік шекараны делимитациялаудың қорытындылары жөніндегі басқа да құжаттарды әзірлеу мен басып шығару жөніндегі міндеттер жүктелсін.
Мемлекеттік шекараны делимитациялау жөніндегі жұмыстардың барлық кешені Комиссия (Делегация) бекіткен жоспарлар мен техникалық талаптар бойынша орындалсын";
3) 7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі, Ішкі істер министрлігі, Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті және тиісті қалалар мен облыстардың әкімдері Астана, Алматы қалаларында және Қазақстан Республикасының аумағында басқа да елді мекендерде келіссөздер, консультациялар мен кездесулер өткізу кезінде тұратын және жұмыс істейтін үй-жайлар, автокөлік беруді, протоколдық іс-шараларды ұйымдастыруды және дәрігерлік қызмет көрсетуді, үкіметтік делегациялар мен олардың жұмыс топтары мүшелерінің жеке басылық қауіпсіздігін, сондай-ақ мүлік пен құжатқа, оның ішінде кедендік шекарадан өткен кезде қол сұғылмаушылықты қоса алғанда, Қырғыз Республикасы, Ресей Федерациясы, Түрікменстан және Өзбекстан Республикасы делегацияларының жұмыс істеуі үшін жағдай жасауды қамтамасыз етсін.
Келіссөздерді жүргізу мен Қазақстан Республикасының аумағында шекараны делимитациялау жөніндегі жұмыстарды жасау кезінде олардың тіркелулерін жүзеге асыру мен кедергісіз жүріп-тұрулары жөнінен жәрдем көрсетілсін";

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1999 года N 1283
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 289
В целях повышения эффективности мер по делимитации Государственной границы Республики Казахстан, принимая во внимание изменения организационной структуры и персонального состава органов государственного управления, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1999 года N 1283 P991283_ "О Правительственной Комиссии Республики Казахстан по делимитации Государственной границы Республики Казахстан с Кыргызской Республикой, Российской Федерацией, Туркменистаном и Республикой Узбекистан" следующие изменения и дополнения:
1) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
1) привлекать в установленном законодательством порядке к работе по делимитации государственной границы по согласованию с центральными и местными исполнительными органами Республики Казахстан необходимое количество специалистов и экспертов;
2) представлять на утверждение Правительства Республики Казахстан на каждый календарный год смету расходов для проведения работ по делимитации государственной границы.";
2) пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Возложить на Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами (далее - Агентство) обязанности по организации геодезических, гидрографических и топографических работ, подготовке и изданию картматериалов, других документов по результатам делимитации государственной границы.
Весь комплекс работ по делимитации государственной границы выполнять по планам и техническим требованиям, утвержденным Комиссией (Делегацией).";
3) пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Министерству иностранных дел, Министерству внутренних дел, Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан и акимам соответствующих городов и областей при проведении переговоров, консультаций и встреч в городах Астане, Алматы и других населенных пунктах на территории Республики Казахстан обеспечить условия для работы делегаций Кыргызской Республики, Российской Федерации, Туркменистана и Республики Узбекистан, включая предоставление жилых и рабочих помещений, автотранспорта, организацию протокольных мероприятий и медицинское обслуживание, личную безопасность членов правительственных делегаций и их рабочих групп, а также неприкосновенность имущества и документации, в том числе при пересечении таможенной границы.
Оказывать содействие по осуществлению их регистрации и беспрепятственному передвижению при ведении переговоров и производстве работ по делимитации границы на территории Республики Казахстан.";

4) мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасымен, Ресей Федерациясымен, Түрікменстанмен және Өзбекстан Республикасымен шекараласатын облыстарының әкімдеріне жергілікті бюджеттерді әзірлеу кезінде Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасын делимитациялауға
қаражат көздеу ұсынылсын";
5) көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес
жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 24 ақпандағы
N 289 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 1 қыркүйектегі
N 1283 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасымен, Ресей
Федерациясымен, Түрікменстанмен және Өзбекстан Республикасымен
мемлекеттік шекарасын делимитациялау жөніндегі Қазақстан
Республикасы Үкіметтік комиссиясының құрамы
Тоқаев Қасымжомарт        Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі,
Кемелұлы                  төраға
Ыдырысов Ерлан            Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Әбілфайызұлы              министрі, төрағаның бірінші орынбасары
Ахметов Әділ              Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Құрманжанұлы              бірінші вице-министрі, төрағаның орынбасары
Оспанов Бақыт             Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Сағындықұлы               басқару жөніндегі агенттігінің төрағасы,
төрағаның орынбасары
Берқалиев Құсайын         Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Иманғалиұлы               комитетінің Шекаралық қызметі директорының
бірінші орынбасары, төрағаның орынбасары
(келісім бойынша)
Досанов Бақыт             Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Мұхамеджанұлы             министрлігінің Әкімшілік департаменті
Шарт-құқық басқармасының мемлекеттік шекара
бөлімінің кеңесшісі, жауапты хатшы
Отто Иван                 Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Иванович                  вице-министрі
Жұмабаев Бейбіт           Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс
Тейнелұлы                 министрлігінің Кеден комитеті төрағасының
орынбасары
Аманжолова Зүлфия         Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Алтайқызы                 министрлігінің Әкімшілік департаменті
директорының орынбасары - Шарт-құқық
басқармасының бастығы
Нұрбаев Орман             Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Кәрімұлы                  министрлігінің ТМД департаментінің
ТМД-дағы көп жақты ынтымақтастық
басқармасының бастығы
Тұрарбеков Биғали         Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Шәріпқалиұлы              министрінің кеңесшісі, сарапшылар тобының
жетекшісі
Қобландин Қалыбек         Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Ибрагимұлы                министрлігінің ТМД департаментінің
ТМД-дағы екі жақты ынтымақтастық
басқармасының Орталық Азия мен Закавказье
бөлімінің бастығы
Балғабаев Рысдәулет       Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Жайлаубекұлы              комитеті Шекаралық қызметінің офицері
(келісім бойынша)
Ғабдуллин Мәрлен          Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Жәнібекұлы                комитеті Шекаралық қызметінің офицері
(келісім бойынша)
Жабағиев Асқар            Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Әлиасқарұлы               комитеті Шекаралық қызметінің офицері
(келісім бойынша)
Құсайынов Рысқали         Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Мүптиқазыұлы              комитеті Шекаралық қызметінің офицері
(келісім бойынша)
Проничев Сергей           Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Егорович                  комитеті Шекаралық қызметінің басқарма
бастығы (келісім бойынша)
Қосжанова Жанаргүл        Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
Тоғызбайқызы              Заңдар және халықаралық құқық департаменті
басқарма бастығының орынбасары
Жампейісов Аманкелді      Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Сүйінбайұлы               басқару жөніндегі агенттігі төрағасының
орынбасары
Әлібеков Шәміл            Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Иманұлы                   басқару жөніндегі агенттігі Алматы
республикалық мемлекеттік қазыналық
"Инжгеодезия" инженерлік-геодезиялық
зерттеулер кәсіпорны директорының орынбасары
Тименко Петр              Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Григорьевич               басқару жөніндегі агенттігі Алматы
республикалық мемлекеттік қазыналық
"Инжгеодезия" инженерлік-геодезиялық
зерттеулер кәсіпорнының бас инженері
Кириллов Сергей           Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Владимирович              басқару жөніндегі агенттігі Алматы
республикалық мемлекеттік қазыналық
"Инжгеодезия" инженерлік-геодезиялық
зерттеулер кәсіпорнының демаркация
қызметінің бастығы
Пащенко Андрей            Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Викторович                басқару жөніндегі агенттігі Алматы
республикалық мемлекеттік қазыналық
"Инжгеодезия" инженерлік-геодезиялық
зерттеулер кәсіпорнының жоғары санаттағы
картографы
Сағындықова Марал         Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Жәнәбілқызы               басқару жөніндегі агенттігі геодезия,
картография және геоақпараттық технологиялар
бөлімінің бас маманы
Савченко Александр        Жамбыл облысы әкімінің бірінші орынбасары
Гиоргиевич
Әшімов Нұрғали            Қостанай облысы әкімінің орынбасары
Сәдуақасұлы
Қожағапанов Тохтархан     Алматы облысы әкімінің орынбасары
Жұманұлы
Мақашев Нүрпейіс          Атырау облысы әкімінің орынбасары
Мақашұлы
Сейітжапаров Нұрлан       Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Сейітқұлұлы               орынбасары
Төребаев Шахизад          Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Хамитұлы
Кошевой Александр         Павлодар облысы әкімінің орынбасары -
Иванович                  Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
басқару жөніндегі агенттігі Павлодар
облыстық комитетінің төрағасы
Әкімқанов Халел           Солтүстік Қазақстан облысы әкімі
Қайроллаұлы               аппаратының басшысы
Райымбеков Қаналбек       Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Өтжанұлы                  басқару жөніндегі агенттігі Мемлекеттік жер
инспекциясының бастығы
Диқаев Мереке             Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Қасымұлы                  басқару жөніндегі агенттігі Қостанай
облыстық комитетінің төрағасы
Жмыхов Анатолий           Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Александрович             басқару жөніндегі агенттігі Атырау
облыстық комитетінің төрағасы
Жекеев Мәлік              Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Наурызғалиұлы             басқару жөніндегі агенттігі Ақтөбе
облыстық комитетінің төрағасы
Захаревский Вадим         Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Никифорович               басқару жөніндегі агенттігі Маңғыстау
облыстық комитетінің төрағасы
Камалатдин Аббас          Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Камалатдинұлы             басқару жөніндегі агенттігі Қызылорда
облыстық комитетінің төрағасы
Құнанбаев Сапарбек        Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Құнанбайұлы               басқару жөніндегі агенттігі Солтүстік
Қазақстан облыстық комитетінің төрағасы
Мордасов Николай          Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Павлович                  басқару жөніндегі агенттігі Батыс
Қазақстан облыстық комитетінің төрағасы
Ремша Александр           Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Кузьмич                   басқару жөніндегі агенттігі Жамбыл
облыстық комитетінің төрағасы
Церклевич Анатолий        Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Викторович                басқару жөніндегі агенттігі Оңтүстік
Қазақстан облыстық комитетінің төрағасы
Соловьев Владимир         Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Васильевич                басқару жөніндегі агенттігі Шығыс
Қазақстан облыстық комитетінің төрағасы
Дүйсенбеков Зайролла      Жерге орналастырудың мемлекеттік ғылыми-
Дүйсенбекұлы              өндірістік орталығының бас директоры
Жолаев Бөлекбай           "Ақтөбегеодезия" Ақтөбе картографиялық -
Жаулыұлы                  геодезиялық қазыналық кәсіпорнының директоры
Оспанов Секен             "Жамбылгеодезия" Жамбыл қазыналық
Райымжанұлы               кәсіпорнының директоры
Уахитов Болатхан          "Көкшетаугеодезия" Көкшетау картографиялық -
Зектайұлы                 геодезиялық қазыналық кәсіпорнының директоры
Сейбағытов Даржок         Маңғыстау облыстық ауыл шаруашылығы
басқармасының бастығы
Таутескенов Ерсен         "Картография" картографиялық қазыналық
Тілеубайұлы               кәсіпорнының карта цехының бастығы
Золотарев Анатолий        Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Никитович                 басқару жөніндегі агенттігі Павлодар
облыстық комитетінің бас маманы
Жүсіпов Марат             "Жамбылгеодезия" Жамбыл қазыналық
Қалымжанұлы               кәсіпорнының инженер-геодезисі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

4) дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Рекомендовать акимам областей Республики Казахстан, граничащих с Кыргызской Республикой, Российской Федерацией, Туркменистаном и Республикой Узбекистан при разработке местных бюджетов предусматривать средства на делимитацию Государственной границы Республики Казахстан.";
5) приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 февраля 2000 года N 289
"Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
N 1283 от 1 сентября 1999 года
Состав
Правительственной Комиссии Республики Казахстан по
делимитации Государственной границы Республики Казахстан
с Кыргызской Республикой, Российской Федерацией,
Туркменистаном и Республикой Узбекистан
Токаев                     - Премьер-Министр Республики Казахстан
Касымжомарт Кемелевич        председатель
Идрисов                    - Министр иностранных дел Республики
Ерлан Абильфаизович          Казахстан, первый заместитель
председателя
Ахметов                    - Первый вице-Министр иностранных дел
Адил Курманжанович           Республики Казахстан, заместитель
председателя
Оспанов                    - Председатель Агентства Республики
Бахыт Сагындыкович           Казахстан по управлению земельными
ресурсами, заместитель председателя
Беркалиев                  - первый заместитель Директора
Хусаин Имангалиевич          Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан, заместитель председателя
(по согласованию)
Досанов                    - советник отдела государственных границ
Бахыт Мухамеджанович         Договорно-правового управления
Департамента администрации Министерства
иностранных дел Республики Казахстан,
ответственный секретарь
Отто                       - вице-Министр внутренних дел Республики
Иван Иванович                Казахстан
Жумабаев                   - заместитель Председателя Таможенного
Бейбит Тейнелович            комитета Министерства государственных
доходов Республики Казахстан
Аманжолова                 - заместитель директора Департамента
Зульфия Алтаевна             администрации - начальник Договорно-
правового управления Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Нурбаев                    - начальник Управления многостороннего
Орман Каримович              сотрудничества в СНГ Департамента СНГ
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Турарбеков                 - советник Министра иностранных дел
Бигалий Шарипкалиевич        Республики Казахстан, руководитель
группы экспертов
Кобландин                  - начальник отдела Центральной Азии и
Калыбек Ибрагимович          Закавказья управления двустороннего
сотрудничества в СНГ Департамента СНГ
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Балгабаев                  - офицер Пограничной службы Комитета
Рысдаулет Джайлаубекович     национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Габдуллин                  - офицер Пограничной службы Комитета
Марлен Жаныбекович           национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Жабагиев                   - офицер Пограничной службы Комитета
Аскар Алиаскарович           национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Кусаинов                   - офицер Пограничной службы Комитета
Рыскали Муптигазович         национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Проничев                   - начальник управления Пограничной службы
Сергей Егорович              Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Кощанова                   - заместитель начальника управления
Жанаркуль Тогузбаевна        Департамента законодательства и
международного права Министерства
юстиции Республики Казахстан
Жампеисов                  - заместитель Председателя Агентства
Амангельды Суимбаевич        Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Алибеков                   - заместитель директора Республиканского
Шамиль Иманович              государственного казенного алматинского
предприятия инженерно-геодезических
изысканий "Инжгеодезия" Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Тименко                    - главный инженер Республиканского
Петр Григорьевич             государственного казенного алматинского
предприятия инженерно-геодезических
изысканий "Инжгеодезия" Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Кириллов                    - начальник службы демаркации
Сергей Владимирович          Республиканского государственного
казенного алматинского предприятия
инженерно-геодезических изысканий
"Инжгеодезия" Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Пащенко                    - картограф высшей категории
Андрей Викторович            Республиканского государственного
казенного алматинского предприятия
инженерно-геодезических изысканий
"Инжгеодезия" Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Сагындыкова                - главный специалист отдела геодезии,
Марал Жанабыловна            картографии и геоинформационных
технологий Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Савченко                   - первый заместитель акима Жамбылской
Александр Георгиевич         области
Ашимов                     - заместитель акима Костанайской области
Нургали Садвакасович
Кожагапанов                - заместитель акима Алматинской области
Токтархан Жуманович
Махашев                    - заместитель акима Атырауской области
Нурпеис Махашевич
Сейтжапаров                - заместитель акима Южно-Казахстанской
Нурлан Сейткулович           области
Туребаев                   - заместитель акима Кызылординской области
Шахизад Хамитович
Кошевой                    - заместитель акима Павлодарской области -
Александр Иванович           председатель Павлодарского областного
комитета Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Акимханов                  - руководитель аппарата акима Северо-
Халел Хайруллаевич           Казахстанской области
Раймбеков                  - начальник Государственной земельной
Каналбек Утжанович           инспекции Агентства Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
Дихаев                     - председатель Костанайского областного
Мереке Касымович             комитета Агентства Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
Жмыхов                     - председатель Атырауского областного
Анатолий Александрович       комитета Агентства Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
Жекеев                     - председатель Актюбинского областного
Малик Наурызгалиевич         комитета Агентства Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
Захаревский                - председатель Мангистауского областного
Вадим Никифорович            комитета Агентства Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
Камалатдин                 - председатель Кызылординского областного
Аббас Камалатдинович         комитета Агентства Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
Кунанбаев                  - председатель Северо-Казахстанского
Сапарбек Кунанбаевич         областного комитета Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Мордасов                   - председатель Западно-Казахстанского
Николай Павлович             областного комитета Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Ремша                      - председатель Жамбылского областного
Александр Кузьмич            комитета Агентства Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
Церклевич                  - председатель Южно-Казахстанского
Анатолий Викторович          областного комитета Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Соловьев                   - председатель Восточно-Казахстанского
Владимир Васильевич          областного комитета Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Дюсенбеков                 - генеральный директор Государственного
Зайролла Дюсенбекович        научно-производственного центра
землеустройства
Жулаев                     - директор Актюбинского казенного
Булекпай Жаулиевич           картографо-геодезического предприятия
"Актюбгеодезия"
Оспанов                    - директор Жамбылского казенного
Секен Раимжанович            предприятия "Жамбылгеодезия"
Уахитов                    - директор Кокшетауского казенного
Болатхан Зектаевич           картографо-геодезического предприятия
"Кокшетаугеодезия"
Сейбагитов                 - начальник Мангистауского областного
Даржок                       управления сельского хозяйства
Таутескенов                - начальник картцеха казенного
Ерсен Тлеубаевич             картографического
предприятия "Картография"
Золотарев                  - главный специалист Павлодарского
Анатолий Никитович           областного комитета Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Дюсюпов                    - инженер-геодезист Жамбылского казенного
Марат Калымжанович           предприятия "Жамбылгеодезия"
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)