Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігі мен Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгінiң Су ресурстары жөнiндегі комитетiнiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2000 жылғы 2 наурыз N 347.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының құрылымын жетiлдiру және олардың құзыретiн нақтылау жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 13 қазандағы N 235 Жарлығы мен "Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1693 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.11.28. N 1267 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңдарда белгiленген тәртiппен бұрынғы Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары жөнiндегi комитетiнiң мүлкiн 1999 жылғы 1 қазандағы жағдайы бойынша Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң қарауына берсiн.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.11.28. N 1267 қаулысымен .
4. Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi Су ресурстары жөнiндегi комитетiнiң "Солтүстiк су құрылыс" Қазақстанның солтүстiк және орталық облыстарында су шаруашылығы объектiлерiн салу жөнiндегi аумақтық дирекция" мекемесi шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорын (бұдан әрi - Кәсiпорын) етiп қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
5. Кәсiпорын қызметiнiң негiзгi нысанасы:
1) республикалық және жергiлiктi инфрақұрылымдарды сумен қамтамасыз ету коммуникациялар және олардың тыныс-тiршiлiгiн қамтамасыз етудiң басқа да салаларында шаруашылық қызметтi жүзеге асыру;
2) табиғат қорғау саласында шаруашылық-өндiрiстiк қызметтi жүзеге асыру болып белгiленсiн.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.11.28. N 1267 қаулысымен.
7. Мыналардың:
1) "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары жөнiндегi комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 6 мамырдағы N 536 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 17, 180-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 2 тамыздағы N 1093 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж. N 40, 343-құжат) бекiтiлген, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 24-тармағының күшi жойылды деп танылсын.

Некоторые вопросы Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан и Комитета по водным ресурсам Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2000 года N 347
В соответствии с Указом  Президента Республики Казахстан от 13 октября 1999 года N 235 "О мерах по совершенствованию структуры государственных органов Республики Казахстан и уточнению их компетенции" и постановлением  Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года N 1693 "Вопросы Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 ноября 2002 г. N 1267 )
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке передать в ведение Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан имущество бывшего Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по состоянию на 1 октября 1999 года.
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 ноября 2002 г. N 1267 )
4. Реорганизовать учреждение "Региональная Дирекция по строительству водохозяйственных объектов в северных и центральных областях Казахстана "Северводстрой" Комитета по водным ресурсам Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан путем преобразования в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения (далее - Предприятие).
5. Основным предметом деятельности Предприятия определить:
1) осуществление хозяйственной деятельности в области водоснабжения, коммуникаций и других систем жизнеобеспечения республиканской и местной инфраструктур;
2) осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области охраны природы.
6. (Пункт 6 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 ноября 2002 г. N 1267 )
7. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1999 года N 536   "Вопросы Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 17, ст. 180);
2) пункт 24 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 августа 1999 года N 1093   "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 40, ст. 343).