Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 9 наурыздағы N 369 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының агроөнеркәсіп кешенін ғылыми тұрғыдан қамтамасыз ету жүйесін жетілдіру туралы" 1997 жылғы 24 шілдедегі N 1175 P971175_ және "Теледидар, радиохабары және радиобайланысы республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынын құру туралы" 1997 жылғы 7 қазандағы N 1419 P971419_ қаулыларына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 P960790_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесінде:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық академиялық аграрлық зерттеулер орталығы" бөлімдегі реттік нөмірлері 308, 323, 332, 342, 346, 350, 352, 355, 360-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"308  "Дәнді дақылдар тәжірибе шарушылығы"       Ақмола облысы,
республикалық мемлекеттік қазыналық        Шортанды ауданы
кәсіпорны
323   "Шығыс Қазақстан тәжірибе шаруашылығы"     Шығыс Қазақстан
республикалық мемлекеттік қазыналық        облысы,
кәсіпорны                                  Өскемен қаласы
332   "Зеренді" республикалық мемлекеттік        Ақмола облысы,
қазыналық кәсіпорны                        Зеренді ауданы
342   "Бескөл" республикалық мемлекеттік     Солтүстік Қазақстан
қазыналық кәсіпорны                        облысы,
Қызылжар ауданы
346   "Талдықорған" республикалық мемлекеттік    Алматы облысы,
қазыналық кәсіпорны                     Талдықорған қаласы
350   "Көктал" республикалық мемлекеттік         Алматы облысы,
қазыналық кәсіпорны                        Панфилов ауданы
352   "Торғай ауыл шаруашылығы тәжірибе
станциясы" республикалық мемлекеттік       Ақмола облысы,
қазыналық кәсіпорны                        Есіл ауданы
355   Оңтүстік Қазақстан ауыл шаруашылығы
ғылыми-зерттеу институтының "Тұқым
шаруашылығы жөніндегі тәжірибе          Оңтүстік Қазақстан
шаруашылығы" республикалық                 облысы,
мемлекеттік қазыналық кәсіпорны            Сайрам ауданы
360   Қ. Қонысбаев атындағы республикалық     Оңтүстік Қазақстан
мемлекеттік қазыналық кәсіпорны            облысы,
Келес ауданы";
"Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі" бөлімі реттік нөмірі 409-3 мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"409-3 "Қазтелерадио" теледидар, радиохабар
және радиобайланысы республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорны          Астана қаласы".

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2000 года N 369. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1997 года N 1175 P971175_ "О совершенствовании системы научного обеспечения агропромышленного комплекса Республики Казахстан" и от 7 октября 1997 года N 1419 P971419_ "О создании Республиканского государственного казенного предприятия телевещания, радиовещания и радиосвязи "Казтелерадио" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25
июня 1996 года N 790
P960790_
"О Перечне республиканских государственных
предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 265) следующие
изменения и дополнение:
в Перечень республиканских государственных предприятий, утвержденном
указанным постановлением:
в разделе "Национальный Академический центр аграрных исследований
Республики Казахстан" строки, порядковые номера 308, 323, 332, 342, 346,
350, 352, 355, 360, изложить в следующей редакции:
"308 Республиканское государственное казенное   Акмолинская область,
предприятие "Опытное хозяйство зерновых    Шортандинский район
культур"
323  Республиканское государственное казенное   Восточно-Казахстан-
предприятие "Восточно-Казахстанское        ская область, город
опытное хозяйство"                         Усть-Каменогорск
332  Республиканское государственное казенное   Акмолинская область,
предприятие "Зерендинский"                 Зерендинский район
342  Республиканское государственное казенное   Северо-Казахстанская
предприятие "Бишкульский"                  область, Кызылжарский
район
346  Республиканское государственное казенное   Алматинская область,
предприятие "Талдыкорганский"              город Талдыкорган
350  Республиканское государственное казенное   Алматинская область,
предприятие "Коктальский"                  Панфиловский район
352  Республиканское государственное казенное   Акмолинская область,
предприятие "Тургайская сельскохозяйст-    Есильский район
венная опытная станция"
355  Республиканское государственное казенное   Южно-Казахстанская
предприятие "Опытное хозяйство по          область, Сайрамский
семеноводству" Южно-Казахстанского         район
научно-исследовательского института
сельского хозяйства
360  Республиканское государственное казенное   Южно-Казахстанская
предприятие имени К. Конысбаева            область, Келесский
район";
раздел "Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 409-3, следующего содержания:
"409-3 Республиканское государственное казенное
предприятие телевидения, радиовещания и
радиосвязи "Казтелерадио" город Астана".