Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 28 желтоқсандағы N 2005 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 16 наурыз N 409. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 8 маусымдағы № 353 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.06.2017 № 353 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Шетелдiк ұйымдардың алдындағы берешектердiң проблемасын шешу жөнiндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 28 желтоқсандағы N 2005 P992005_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 58, 572-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақта:
бiрiншi абзацтағы "1. Шетелдiк ұйымдардың" деген сөздерден кейін ", оның iшiнде халықаралық ұйымдардың" деген сөздермен толықтырылсын;
Шетелдiк ұйымдардың алдындағы берешек мәселелерi жөнiндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда вице-министрi Қаппаров Нұрлан Жамбылұлы енгiзiлсiн;
көрсетілген құрамнан Досаев Ерболат Асқарбекұлы шығарылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Шетелдiк ұйымдардың алдындағы берешек
мәселелерi жөніндегi ведомствоаралық комиссия туралы ережедегi:
"Жалпы ережелер" деген 1-бөлiмдегi "Шетелдiк ұйымдардың" деген
сөздерден кейiн ", оның iшiнде халықаралық ұйымдардың" деген сөздермен
толықтырылсын;
4-бөлiм мынадай мазмұндағы үшiншi абзацпен толықтырылсын:
"Ведомствоаралық комиссияның кезектi мәжiлiсiн дайындау үшiн Жұмысшы
органы сұратқан материалдарды оған министрлiктер мен ведомстволар үш күн
мерзiмде ұсынады".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года N 2005
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2000 года N 409. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2017 года № 353
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.06.2017 № 353 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года N 2005 P992005_ "О дополнительных мерах по решению проблемы задолженности перед иностранными организациями" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 58, ст. 572) следующие изменение и дополнения:
в пункте 1:
в абзаце первом после слов "перед иностранными организациями" дополнить словами ", в том числе международными организациями";
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам задолженности перед иностранными организациями Каппарова Нурлана Джамбуловича - вице-Министра энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Досаева Ерболата Аскарбековича;
в Положении о Межведомственной комиссии по вопросам задолженности перед иностранными организациями, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1 "Общие положения" после слов "перед иностранными организациями" дополнить словами ", в том числе международными организациями";
раздел 4 дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"Материалы, запрашиваемые Рабочим органом для подготовки очередного заседания Межведомственной комиссии, представляются ему министерствами и ведомствами в трехдневный срок".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)