"Қазтеңiзкөлiкфлоты" ұлттық теңiз кеме қатынасы компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының Директорлар кеңесi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 21 наурыз N 417. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.05.25. N 714 қаулысымен. ~P010714
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп заңдарда белгiленген тәртiппен мына
құрамда "Қазтеңiзкөлiкфлоты" ұлттық теңiз кеме қатынасы компаниясы" жабық
акционерлiк қоғамының Директорлар кеңесiн сайлауды қамтамасыз етсiн:
Зверьков                                - Қазақстан Республикасының
Вадим Павлович                            Көлiк және коммуникациялар
вице-министрi, Директорлар
кеңесiнiң төрағасы;
Тәуiрбеков                              - "Қазтеңiзкөлiкфлоты" ұлттық
Ораз Қайысұлы                             теңiз кеме қатынасы
компаниясы" жабық
акционерлiк қоғамы
басқармасының төрағасы;
Кадюков Николай                         - Қазақстан Республикасының
Викторович                                Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк
мүлiк және жекешелендiру
комитетi төрағасының
орынбасары
Андрюшенко                              - Қазақстан Республикасының
Александр Иванович                        Экономика вице-министрi;
Жақселеков                              - "Қазақстан Эксимбанкi" жабық
Тимур Ермекұлы                            акционерлiк қоғамы
басқармасы төрағасының
орынбасары.
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.07.18. N 1083
қаулысымен.
P001083_
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.04.18. N 506
қаулысымен.
P010506_
2. "Кейбiр акционерлiк қоғамдардың жекелеген мәселелерi" туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 26 наурыздағы N 308
P990308_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 10, 92-құжат)
мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О Совете директоров закрытого акционерного общества "Национальная морская судоходная компания "Казмортрансфлот"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2000 года N 417. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 мая 2001 г. N 714 ~P010714
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан в установленном
законодательством порядке обеспечить избрание Совета директоров закрытого
акционерного общества "Национальная морская судоходная компания
"Казмортрансфлот" в следующем составе:
Зверьков                 - вице-Министр транспорта и коммуникаций
Вадим Павлович             Республики Казахстан, председатель
Тауербеков               - председатель Правления закрытого
Ораз Каисович              акционерного общества "Национальная
морская судоходная компания
"Казмортрансфлот"
Андрющенко               - вице-Министр экономики Республики
Александр Иванович         Казахстан
Жакселеков               - заместитель председателя Правления
Тимур Ермекович            закрытого акционерного общества "Эксимбанк
Казахстан"
Кадюков Николай          - заместитель Председателя Комитета
Викторович                 государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики
Казахстан
Сноска. Пункт 1 - с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 18 июля 2000 года N 1083 P001083_ ; от 18 апреля 2001 г. N 506 P010506_ .
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 1999 года N 308 P990308_ "Отдельные вопросы некоторых акционерных обществ" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 10, ст. 92) следующее изменение:
подпункт 4) пункта 1 исключить.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)