Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 156 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы. 2000 жылғы 20 сәуір N 611 Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.12.10. N 1300 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің Регламенті туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 156    қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 6, 40-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
40-2-тармақтың бесінші абзацындағы "Үкіметтің Қазақстан Республикасының Парламентіндегі Өкілдігі" деген сөздер "Кеңсе" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года N 156
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2000 года N 611. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 10 декабря 2002 г. N 1300
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года N 156 P990156_  "О Регламенте Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999г., N 6, ст.40) следующее изменение:
в абзаце пятом пункта 40-2 слова "Представительство Правительства Парламенте Республики Казахстан" заменить словами "Канцелярия".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан