Түркістан қаласының 1500 жылдық мерейтойын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралардың жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 20 сәуір N 612. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Түркістан қаласының 1500 жылдық мерейтойын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралардың жоспары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігіне Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылға арналған резервінен, табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген қаражаттың есебінен, Түркістан қаласының 1500 жылдығына арналған республикалық іс-шараларды өткізуге 10 (10) миллион теңге бөлінсін. 3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын. 4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 20 сәуірдегі N 612 қаулысына қосымша Түркістан қаласының 1500 жылдық мерейтойын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралардың жоспары _________________________________________________________________ N Іс-шара Өткізу Сметалық құны р/с мерзімдері (мың теңге) _________________________________________________________________ 1 Түркістан қаласындағы Қазақстан ІҮ тоқсан 1300 мен шет мемлекеттер ғалымдары. ның қатысуымен халықаралық ғылыми-практикалық конференция 2 Түркістан қаласындағы "Түркістан ІҮ тоқсан 2500 - ғасырлар үні" атты театрландыр. ырылған қойылым 3 ЮНЕСКО-ның штаб-пәтерінде (Париж) ІІІ тоқсан 4000 халықаралық дөңгелек үстел, "Түркістан - 1500" көрмесі 4 Алматы қаласындағы ІІІ тоқсан 1500 "Түркістан және Ұлы дала музыкасы" атты түркі тілді елдердің дәстүрлі музыкасының халықаралық фестивалі 5 "Түркістан - 1500" мерейтойлық ІІІ тоқсан 700 медалін шығару Жиыны: 10000 Оқығандар: Қобдалиева Н.М. Орынбекова Д.К.

Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению 1500-летнего юбилея города Туркестана
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2000 года N 612. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению 1500-летнего юбилея города Туркестана.
2. Выделить Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан на 2000 год за счет средств, предусмотренных на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 10 (десять) миллионов тенге на проведение республиканских мероприятий, посвященных 1500-летию города Туркестана.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2000 года N 612
План по подготовке и проведению 1500-летнего юбилея города Туркестана _________________________________________________________________________ N ! Мероприятие !Сроки !Сметная стоимость! п/п! !проведения !(тыс.тенге) ! -------------------------------------------------------------------------! 1 !Международная научно-практическая !IV квартал ! 1300 ! !конференция с участием ученых ! ! ! !Казахстана и иностранных государств ! ! ! !в г. Туркестане ! ! ! -------------------------------------------------------------------------! 2 !Театрализованное представление !IV квартал ! 2500 ! !"Туркестан - голоса веков" в ! ! ! !г.Туркестане ! ! ! -------------------------------------------------------------------------! 3 !Международный круглый стол, выставка !III квартал ! 4000 ! !"Туркестан - 1500" в Штаб-квартире ! ! ! !ЮНЕСКО (Париж) ! ! ! -------------------------------------------------------------------------! 4 !Международный фестиваль традиционный !III квартал ! 1500 ! !музыки тюркоязычных стран "Туркестан ! ! ! !и музыка Великой степи" в г.Алматы ! ! ! -------------------------------------------------------------------------! 5 !Выпуск юбилейной медали "Туркестан - !III квартал ! 700 ! !1500" ! !Итого: 10000 ! _________________________________________________________________________! (Специалисты: Мартина Н.А. Чунтонов В.В.)