Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің Құрылыс істері жөніндегі комитеті "Жобалардың мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамасы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 24 сәуір N 632.
Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің Құрылыс істері жөніндегі комитеті Жобалардың мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамасының қызметін жақсарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің Құрылыс істері жөніндегі комитеті "Жобалардың мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамасы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының еншілес мемлекеттік кәсіпорындарын тарату туралы Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 24 сәуірдегі
N 632 қаулысына
қосымша
"Жобалардың мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамасы"
республикалық мемлекеттік кәсіпорнының таратылатын
еншілес мемлекеттік кәсіпорындарының
Тізбесі
1. Ақмола "Жобалардың мемлекеттік сараптамасы" еншілес мемлекеттік кәсіпорыны.
2. Алматы қалалық "Жобалардың мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамасы" еншілес мемлекеттік кәсіпорыны (Мемсараптама).
3. "Жобалардың мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамасы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Алматыоблсараптама" Алматы облыстық жобалардың сараптамасы еншілес мемлекеттік кәсіпорыны.

Отдельные вопросы Республиканского государственного предприятия "Государственная вневедомственная экспертиза проектов" Комитета по делам строительства Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2000 года N 632
В целях улучшения деятельности Государственной вневедомственной экспертизы проектов Комитета по делам строительства Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан о ликвидации дочерних государственных предприятий Республиканского государственного предприятия "Государственная вневедомственная экспертиза проектов" Комитета по делам строительства Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан согласно приложению.
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. Настоящее постановление, вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2000 года N 632
Перечень
ликвидируемых дочерних государственных предприятий
Республиканского государственного предприятия
"Государственная вневедомственная экспертиза проектов"
1. Акмолинское дочернее государственное предприятие "Государственная
экспертиза проектов".
2. Алматинское городское дочернее государственное предприятие
"Государственная вневедомственная экспертиза проектов"(Госэкспертиза).
3. Алматинское областное дочернее государственное предприятие
экспертизы проектов "Алматыоблэкспертиза" Республиканского
государственного предприятия "Государственная вневедомственная экспертиза
проектов".
(Специалисты: Мартина Н.Н.
Чунтонов В.В.)