Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының тұрғын үйдi ұстауға, коммуналдық қызмет көрсетулерге шығыстарды төлеу үшiн ақшалай өтемақы төленетiн әскери қызметшiлерi лауазымдарының тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 3 мамыр N 649. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 593 қаулысымен. ~P020593
"Әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiнiң мәртебесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы Заңының 12-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiліп отырған Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының тұрғын үйдi ұстауға коммуналдық қызмет көрсетулерге шығыстарды төлеу үшiн ақшалай өтемақы төленетiн әскери қызметшiлерi лауазымдарының тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 1999 жылдың 1 сәуірінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкіметiнің 2000 жылғы 3 мамырдағы N 649 қаулысымен бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Республикалық
ұланының тұрғын үйдi ұстауға, коммуналдық қызмет
көрсетулерге шығыстарды төлеу үшiн ақшалай өтемақы
төленетiн әскери қызметшiлерi лауазымдарының
тiзбесi
1.   Республикалық ұланның қолбасшысы
2.   Республикалық ұлан қолбасшысының бiрiншi орынбасары
3.   Республикалық ұлан қолбасшысының орынбасары
4.   Республикалық ұлан қолбасшысының көмекшiсi
5.   Басқарма бастығы
6.   Басқарма бастығының орынбасары
7.   Бөлiм, қызмет, бөлiмше, топ бастығы
8.   Бөлім, қызмет, бөлiмше, топ бастығының орынбасары
9.   Бөлiмнiң, қызметтiң, бөлiмшенiң аға офицерi
10.  Бөлiмнiң, қызметтiң, бөлiмшенiң офицерi
11.  Бөлiм, қызмет, бөлiмше, топ бастығының көмекшiсi
12.  Жедел кезекшi
13.  Полк, батальон командирi
14.  Полк, батальон штабының бастығы
15.  Полк, батальон командирiнiң орынбасары
16.  Полк, батальон штабы бастығының орынбасары
17.  Полк, батальон штабы бастығының аға көмекшiсi
18.  Полк, батальон штабы бастығының көмекшiсi
19.  Полк, батальон қызметiнiң бастығы
20.  Полк, батальон қызметi бастығының көмекшiсi
21.  Полк, батальон қызметiнiң инженерi
22.  Полк, батальон аға офицерi
23.  Полк, батальон офицерi
24.  Әскери анықтаушы
25.  Медициналық пункт, лазарет бастығы
26.  Медициналық пункт, лазарет дәрiгерi
27.  Курс бастығы
28.  Курс бастығының орынбасары
29.  Нұсқаушы
30.  Рота, взвод, бөлiмше, топ командирi
31.  Рота, взвод, бөлiмше, топ командирiнiң орынбасары
32.  Қарауыл бастығы
33.  Байланыс торабының бастығы
34.  Байланыс торабының инженерi
35.  Президент оркестрiнiң бас әскери дирижерi
36.  Yрмелi оркестр бастығы-әскери дирижер

Об утверждении Перечня должностей военнослужащих Республиканской гвардии Республики Казахстан, которым выплачивается денежная компенсация для оплаты расходов на содержание жилища, коммунальные услуги
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2000 года N 649. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 593 ~P020593
В соответствии со статьей 12 Закона Республики Казахстан от 20 января 1993 года Z934000_ "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый Перечень должностей военнослужащих Республиканской гвардии Республики Казахстан, которым выплачивается денежная компенсация для оплаты расходов на содержание жилища, коммунальные услуги.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 апреля 1999 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2000 года N 649
Перечень
должностей военнослужащих Республиканской гвардии
Республики Казахстан, которым выплачивается денежная
компенсация для оплаты расходов на содержание жилища и
коммунальные услуги
1. Командующий Республиканской гвардией
2. Первый заместитель Командующего Республиканской гвардией
3. Заместитель Командующего Республиканской гвардией
4. Помощник Командующего Республиканской гвардией
5. Начальник управления
6. Заместитель начальника управления
7. Начальник отдела, службы, отделения, группы
8. Заместитель начальника отдела, службы, отделения, группы
9. Старший офицер отдела, службы, отделения
10. Офицер отдела, службы, отделения
11. Помощник начальника отдела, службы, отделения, группы
12. Оперативный дежурный
13. Командир полка, батальона
14. Начальник штаба полка, батальона
15. Заместитель командира полка, батальона
16. Заместитель начальника штаба полка, батальона
17. Старший помощник начальника штаба полка, батальона
18. Помощник начальника штаба полка, батальона
19. Начальник службы полка, батальона
20. Помощник начальника службы полка, батальона
21. Инженер службы полка, батальона
22. Старший офицер полка, батальона
23. Офицер полка, батальона
24. Военный дознаватель
25. Начальник медицинского пункта, лазарета
26. Врач медицинского пункта, лазарета
27. Начальник курса
28. Заместитель начальника курса
29. Инструктор
30. Командир роты, взвода, отделения, группы
31. Заместитель командира роты, взвода, отделения, группы
32. Начальник караула
33. Начальник узла связи
34. Инженер узла связи
35. Главный военный дирижер Президентского оркестра
36. Начальник духового оркестра - военный дирижер

37.  Президент оркестрiнiң басты жеке орындаушысы
38.  Президент оркестрiнiң жетекшi жеке орындаушысы
39.  Госпиталь бастығының орынбасары
40.  Аға ординатор
41.  Ординатор
42.  Адьютант
43.  Жүргiзушi
44.  Бас медбике
45.  БӨП кезекшiсi
46.  Кезекшi көмекшi
47.  Президент оркестрiнiң дыбыс режиссерi
48.  Нұсқаушы (iздеушi иттiң, күзет техникалық құралдарының, арнайы күзет
құралдарының)
49.  Қару-жарақ нұсқаушысы
50.  Комендант
51.  БӨП тексерушiсi
52.  Концертмейстер
53.  Дауыс тобының концертмейстерi
54.  Мина қоюшы
55.  Аппарат бастығы
56.  Мұрағат бастығы
57.  Рұқсаттама бюросының бастығы
58.  Абақты бастығы
59.  Ас жүргiзу бастығы
60.  Клуб бастығы
61.  Кросс бастығы
62.  Шеберхана бастығы
63.  Арнайы байланыс постының бастығы
64.  Бақылау-техникалық пунктiнiң бастығы
65.  Техникалық қызмет көрсету пунктiнiң бастығы
66.  Радиостанция бастығы
67.  Құпия бөлiм бастығы
68.  Қойма бастығы
69.  Атыс алаңының, полигонның бастығы
70.  Жауапты орындаушы
71.  Әскери дирижер көмекшiсi
72.  Аудармашы (мемлекеттiк тiлден, шет тiлiнен)
73.  Мемлекеттiк тiл оқытушысы
74.  Жеке орындаушы
75.  Аға жүргiзушi
76.  Аға шебер
77.  Жүргiзушi-аға механик
78.  Аға көздеушi
79.  Аға оператор
80.  Аға радиотелеграфшы
81.  Аға радиотелефоншы
82.  Аға слесарь
83.  Аға телефоншы
84.  Аға техник (рота, батальон және басқа да бөлiмшелерде)
85.  Аға электрик
86.  Старшина (батальонның, ротаның, оркестрдiң)
87.  Аға техник-экономист
88.  Техник (ротаның, батальонның және басқа да бөлiмшелерде)
89.  Фельдшер
90.  Көркем өнер жетекшiсi (әскери оркестрлердiң, ансамбльдердiң)
91.  Аккумуляторшы
92.  Вулканизаторшы
93.  Гранат атушы
94.  Дизельшi
95.  Жанармай құюшы
96.  Гранат атушылар командирi
97.  Бағыт бағдарлаушы
98.  ЛАЗ механигi
99.  Шебер
100. Медбике
101. Механик
102. Механик-жүргiзушi
103. Моторшы
104. Көздеушi
105. Расчет нөмiрi
106. Оператор
107. Операциялық медбике
108. Комендант көмекшiсi
109. Пулеметшi
110. Гранат атушының көмекшiсi
111. Радиомеханик
112. Радиотелеграфшы
113. Радиотелефоншы
114. Радист
115. Санитар
116. Санитарлық нұсқаушы
117. Дәнекерлеушi
118. Слесарь
119. Мерген
120. Аға медбике
121. Аға операциялық медбике
122. Аға атқыш
123. Атқыш
124. Телеграфшы
125. Телефоншы
126. Электрик
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

37. Главный солист Президентского оркестра
38. Ведущий солист Президентского оркестра
39. Заместитель начальника госпиталя
40. Старший ординатор
41. Ординатор
42. Адъютант
43. Водитель
44. Главная медицинская сестра
45. Дежурный по КПП
46. Дежурный помощник
47. Звукорежиссер Президентского оркестра
48. Инструктор (розыскной собаки, технических средств охраны,
специальных средств охраны)
49. Инструктор по вооружению
50. Комендант
51. Контролер КПП
52. Концертмейстер
53. Концертмейстер группы голосов
54. Минер
55. Начальник аппаратной
56. Начальник архива
57. Начальник бюро пропусков
58. Начальник гауптвахты
59. Начальник делопроизводства
60. Начальник клуба
61. Начальник кросса
62. Начальник мастерской
63. Начальник поста специальной связи
64. Начальник контрольно-технического пункта
65. Начальник пункта технического обслуживания
66. Начальник радиостанции
67. Начальник секретной части
68. Начальник склада
69. Начальник стрельбища, полигона
70. Ответственный исполнитель
71. Помощник военного дирижера
72. Переводчик (государственного, иностранного языка)
73. Преподаватель государственного языка
74. Солист
75. Старший водитель
76. Старший мастер
77. Старший механик - водитель
78. Старший наводчик
79. Старший оператор
80. Старший радиотелеграфист
81. Старший радиотелефонист
82. Старший слесарь
83. Старший телефонист
84. Старший техник (роты, батальона и в других подразделениях)
85. Старший электрик
86. Старшина (батальона, роты, оркестра)
87. Старший техник - экономист
88. Техник (роты, батальона и в других подразделениях)
89. Фельдшер
90. Художественный руководитель (военных оркестров, ансамблей)
91. Аккумуляторщик
92. Вулканизаторщик
93. Гранатометчик
94. Дизелист
95. Заправщик
96. Командир гранатомета
97. Линейный надсмотрщик
98. Механик ЛАЗ
99. Мастер
100. Медицинская сестра
101. Механик
102. Механик - водитель
103. Моторист
104. Наводчик
105. Номер расчета
106. Оператор
107. Операционная сестра
108. Помощник коменданта
109. Пулеметчик
110. Помощник гранатометчика
111. Радиомеханик
112. Радиотелеграфист
113. Радиотелефонист
114. Радист
115. Санитар
116. Санитарный инструктор
117. Сварщик
118. Слесарь
119. Снайпер
120. Старшая медицинская сестра
121. Старшая операционная сестра
122. Старший стрелок
123. Стрелок
124. Телеграфист
125. Телефонист
126. Электрик
(Специалисты: Мартина Н.А.
Чунтонов В.В.)