Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық бағдарламалар конкурстарын өткізу жөніндегі комиссияны құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 5 мамыр N 667. Kүші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.04.21. N 535 қаулысымен. ~P010535
Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 27 желтоқсандағы
N 2828
U962828_
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" заң күші
бар Жарлығының 41-5-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының
Үкіметі қаулы етеді:
1. Мынадай құрамда Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық
бағдарламалар конкурстарын өткiзу жөнiндегі комиссия құрылсын:
Қуанышев Дулат Оразбекұлы       - Қазақстан Республикасы Инвестициялар
жөнiндегі комитетінiң төрағасы, комиссия
төрағасы
Бозымбаев Қанат Алдабергенұлы   - Қазақстан Республикасының Энергетика,
индустрия және сауда вице-министрi,
комиссия төрағасының орынбасары
Сәйдуақасов Мұрат Әшметұлы      - Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар
және қоршаған ортаны қорғау
министрлiгiнiң Геология және жер
қойнауын қорғау комитетінің төрағасы,
комиссия төрағасының орынбасары
Жармұхамбетов Мәжит Нұрбайұлы   - Қазақстан Республикасы Инвестициялар
жөніндегі агенттігінің менеджері,
комиссия хатшысы
Комиссия мүшелері:
Кәрiбаев Ержан Ғаббасұлы        - Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар
және қоршаған ортаны қорғау
министрлігінің Республикалық геологиялық
ақпарат орталығының бастығы
Шырдабаев Борис Тәжiғараұлы     - "Қазақойл" ҰМК атқарушы директоры
(келісім бойынша)
Айдарбеков Серiк Кенғанұлы      - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңсесi өндiрiстiк
бөлiмiнiң консультанты
Сапарғалиев Марат Бауыржанұлы   - Қазақстан Республикасы Энергетика,
индустрия және сауда министрлігінің
Мұнай және газ департаментi
директорының орынбасары
Қонақаев Саяхат Алпысұлы        - Қазақстан Республикасы Инвестициялар
жөнiндегi агенттiгiнiң Жер қойнауын
пайдалануға инвестициялар
департаментiнiң директоры
Алдабергенова Баян              - Қазақстан Республикасы Инвестициялар
Тыныштықбекқызы                   жөніндегі агенттiгінiң Құқықтық
қамтамасыз ету және инвесторлар
өтiнiштерiмен жұмыс департаментiнiң
директоры
Рясков Евгений Яковлевич        - Қазақстан Республикасы Энергетика,
индустрия және сауда министрлiгiнiң Ауыр
өнеркәсiп департаментi директорының
орынбасары
Демеу Айдар Сағадатұлы          - Қазақстан Республикасы Энергетика,
индустрия және сауда министрлiгiнiң
Мұнай және газ департаментi
басқармасының бастығы
Сейдеғалиев Шыңғысхан           - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Сейдеғалиұлы                      индустрия және сауда министрлiгiнiң
Мұнай және газ департаменті бөлiмiнің
бастығы
Сүйесiнов Амантай Кемелұлы      - Қазақстан Республикасы Инвестициялар
жөнiндегi агенттiгiнiң аға менеджерi
Темiрқұлов Қайрат Иманқұлұлы    - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгінiң Фискальдi саясат және
болжау департаментiнiң Жобаларды
салықтық сараптау басқармасының
бастығы
Оразаева Сәуле Бақтиярқызы      - "Қазақойл" мұнай компаниясы геология-
геофизика департаментiнiң директоры
(келiсiм бойынша)
Андрющенко Александр Иванович   - Қазақстан Республикасының
Экономика вице-министрі;
Аққайсиева Айзада Үмбетқызы      - Қазақстан Республикасының
Экономика министрлігі
Инвестициялық саясат
департаменті Сыртқы көмекті
үйлестіру басқармасы бастығының
орынбасары
Облыстық атқарушы органның өкiлi
(объектiнiң аумақтық орналасуына орай
шақырылады)
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.09.25. N 1450 қаулысымен.
P001450_

О создании комиссии по проведению конкурсов инвестиционных программ на получение права недропользования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2000 года N 667. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 апреля 2001 г. N 535 ~P010535
В соответствии с пунктом 1 статьи 41-5 Указа Президента Республики
Казахстан, имеющего силу Закона, от 27 декабря 1996 года N 2828
U962828_
"О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан
постановляет:
1. Создать комиссию по проведению конкурсов инвестиционных программ
на получение права недропользования в следующем составе:
Сноска. Состав комиссии изменен - постановлением Правительства РК от
25 сентября 2000 г. N 1450
P001450_
.
Куанышев Дулат Оразбекович   - председатель Агентства Республики
Казахстан по инвестициям,
председатель комиссии
Бозумбаев                    - вице-Министр энергетики, индустрии и
Канат Алдабергенович           торговли Республики Казахстан, заместитель
председателя комиссии
Сайдуакасов                  - председатель Комитета геологии и охраны
Мурат Ашметович                недр Министерства природных ресурсов и
охраны окружающей среды Республики
Казахстан, заместитель председателя
комиссии
Жармухамбетов                - менеджер Агентства Республики Казахстан
Мажит Нурбаевич                по инвестициям, секретарь комиссии
Члены комиссии:
Карибаев Ержан Габбасович     - начальник Республиканского центра
геологической информации Министерства
природных ресурсов и охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Чердабаев Борис Тажигариевич  - исполнительный директор ННК "Казахойл"
(по согласованию)
Айдарбеков Серик Кенганович   - консультант Производственного отдела
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Сапаргалиев Марат Бауржанович - заместитель директора Департамента
нефти и газа Министерства энергетики,
индустрии и торговли Республики Казахстан
Кунакаев Саяхат Алпысович     - директор Департамента инвестиций в
недропользование Агентства Республики
Казахстан по инвестициям
Алдабергенова                 - директор Департамента правового
Баян Тыныштыкбаевна             обеспечения и работы с обращениями
инвесторов Агентства Республики Казахстан
по инвестициям
Рясков Евгений Яковлевич      - заместитель директора Департамента
тяжелой промышленности Министерства
энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Демеу Айдар Сагадатович       - начальник управления Департамента нефти
и газа Министерства энергетики, индустрии
и торговли Республики Казахстан
Сейдагалиев                   - начальник отдела Департамента нефти и газа
Шынгысхан Сейдагалиевич         Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Суесинов Амантай Кемелович    - старший менеджер Агентства Республики
Казахстан по инвестициям
Темеркулов                    - начальник управления налоговой
Кайрат Иманкулович              экспертизы проектов Департамента
фискальной политики и прогнозов
Министерства финансов Республики Казахстан
Уразаева Сауле Бахтияровна    - директор Департамента геологии геофизики
национальной нефтегазовой компании
"Казахойл" (по согласованию)
Андрющенко Александр          - вице-Министр экономики Республики
Иванович                        Казахстан
Аккайсиева Айзада             - заместитель начальника Управления
Умбетовна                       координации внешней помощи Департамента
инвестиционной политики Министерства
экономики Республики Казахстан.
Представитель областного
исполнительного органа
(приглашается в зависимости
от территориальной
принадлежности объекта).

2. Комиссия заңнамада белгiленген тәртiппен жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық бағдарламалар конкурстарын өткізеді.
3. Мыналардың:
1) "Жер қойнауын пайдалану бойынша операцияларды жүргiзу құқығына лицензиялар алуға арналған конкурстық ұсыныстарды қарау жөнiндегi сараптық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінiң 1998 жылғы 29 қыркүйектегi N 187 R980187_ өкiмiнiң;
2) "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 29
қыркүйектегi N 187 өкiмiне толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 12 қарашадағы N 224
R980224_
өкiмінің күшi
жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

2. Комиссии в установленном законодательством порядке проводить конкурсы инвестиционных программ на получение права недропользования.
3. Признать утратившими силу:
1) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 1998 года N 187 R980187_ "Об образовании экспертной комиссии по рассмотрению конкурсных предложений на получение лицензий на право проведения операций по недропользованию";
2) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 ноября 1998 года N 224 R980224_ "О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 1998 года N 187".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Польский В.Ф.)