Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 25 мамыр N 787. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.
N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  P971037_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 4-қосымшада:
"Сирек, жердiң сирек металдары, өндiрiс үшiн шикiзаттар, қорытпалар, қоспалар және бұйымдар" деген жолдардағы 2-бағанда:
"282530000" деген сандардан кейiн "(ванадийдiң бестотығынан басқасы)" деген сөздермен толықтырылсын;
"8108" деген сандардан кейiн "(титан көпiршiгiнен басқасы)" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2000 года N 787. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска.   Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года  N 1037  "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст.266) следующие дополнения:
в приложении 4 к указанному постановлению:
в графе 2 строки "Металлы редкие, редкоземельные, сырье для производства, сплавы, соединения и изделия":
после цифры "282530000" дополнить словами "(кроме пятиокиси ванадия)";
после цифры "8108" дополнить словами "(кроме губки титана)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан