Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1998 жылғы 1 қазандағы N 983 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2000 жылғы 26 мамыр N 801. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.02.25. N 202 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Экономикалық саясат жөнiндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 1 қазандағы N 983 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтағы Экономикалық саясат жөнiндегі кеңестiң құрамы жаңа редакцияда жазылсын:
"Павлов Александр Сергеевич              - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары,
жетекшi
Өтембаев Ержан Әбiлқайырұлы              - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары, жетекшiнiң
орынбасары
Есенбаев Мәжит Төлеубекұлы               - Қазақстан Республикасының
Қаржы министрi
Құлекеев Жақсыбек Әбдiрахметұлы          - Қазақстан Республикасының
Экономика министрi
Кәкiмжанов Зейнолла Халидоллаұлы         - Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк кiрiс
министрi
Марченко Григорий Александрович          - Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкiнiң төрағасы
(келiсiм бойынша)
Iзтiлеуов Бейсенбай Iзтiлеуұлы           - "Қазақстан Эксимбанкi"
ЖАҚ басқармасының
төрағасы (келiсiм
бойынша)
Мәсiмов Кәрiм Қажымқанұлы                - "Қазақстан Халықтық Жинақ
Банкi" ЖАҚ басқармасының
төрағасы (келiсiм
бойынша)
Жолдасбеков Азамат Мырзаданұлы           - Қазақстан Республикасының
Бағалы қағаздар жөнiндегi
ұлттық комиссиясының
төрағасы (келiсiм
бойынша)
Келiмбетов Қайрат Нематұлы               - Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау
жөнiндегі агенттiгінiң
төрағасы (келiсiм
бойынша)
Ертiлесова Жаннат Жұрғалиқызы            - Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Әкiмшiлiгi
Басшысының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Смайылов Әлихан Асханұлы                 - Қазақстан Республикасы
Статистика жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы
Жандосов Ораз Әлиұлы                     - "Электр желiлерiн басқару
жөнiндегі қазақстандық
компания" ашық
акционерлiк қоғамының
(КЕGОС) президентi
(келісім бойынша)".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1998 года N 983
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2000 года N 801. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 февраля 2003 г. N 202
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1998 года N 983  P980983_   "О создании совета по экономической политике" следующее изменение:
в пункте 1 состав Совета по экономической политике изложить в новой редакции:
"Павлов Александр Сергеевич - Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, руководитель
Утембаев Ержан Абулхаирович - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Есенбаев Мажит Тулеубекович - Министр финансов Республики Казахстан
Кулекеев Жаксыбек           - Министр экономики Республики
Абдрахметович                 Казахстан
Какимжанов Зейнулла         - Министр государственных доходов
Халидоллович                  Республики Казахстан
Марченко Григорий           - Председатель Национального Банка
Александрович                 Республики Казахстан (по согласованию)
Изтлеуов Бейсенбай          - председатель правления ЗАО "Эксимбанк
Изтлеуович                    Казахстан" (по согласованию)
Масимов Карим Кажимканович  - председатель правления ОАО "Народный
Сберегательный Банк Казахстана" (по
согласованию)
Джолдасбеков Азамат         - Председатель Нацкомиссии по ценным
Мырзаданович                  бумагам Республики Казахстан (по
согласованию)
Келимбетов Кайрат           - Председатель Агентства по
Нематович                     стратегическому планированию
Республики Казахстан (по согласованию)
Ертлесова Жаннат            - заместитель Руководителя Администрации
Джургалиевна                  Президента Республики Казахстан (по
согласованию)
Смаилов Алихан Асханович    - Председатель Агентства Республики Казахстан
по статистике
Джандосов Ураз Алиевич      - президент открытого акционерного
общества "Казахстанская компания по
управлению электрическими сетями"
(KEGOC) (по согласованию)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан