Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгінiң Мәдениет комитетiн Астана қаласына көшiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 мамыр N 804
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгiнiң:
2000 жылғы 1 маусымға дейiн Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгiнiң Мәдениет комитетiн (бұдан әрi - Комитет) Астана қаласына көшiрудi жүзеге асыру туралы;
Астана қаласына көшiрілген орталық мемлекеттiк органдардың
аппараттары қызметкерлерiне заңнамада көзделген кепiлдiктер мен
өтемақыларды жұмысқа басқа жерге (Астана қаласына) ауыстырылған кезiнде
Комитеттiң қызметкерлерiне қолдану туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2.
Ескерту. 2-тармақ алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.12.29. N 1951
қаулысымен.
P001951_
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Бағарова Ж.А.

О передислокации Комитета культуры Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан в город Астану
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2000 года N 804
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан:
об осуществлении передислокации Комитета культуры Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан (далее - Комитет) в город Астану до 1 июня 2000 года;
о распространении на работников Комитета при переводе на работу в
другую местность (город Астану) гарантий и компенсаций, предусмотренных
законодательством для работников центральных аппаратов государственных
органов, передислоцированных в город Астану.
2. (Пункт 2 исключен - постановлением Правительства РК от 29 декабря
2000 г. N 1951
P001951_
)
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)