Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 25 қарашадағы N 1781 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 мамырдағы N 807 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 58 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.01.23.  N 58  (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының құрылымын жетiлдiру және олардың құзыретiн нақтылау жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 13 қазандағы N 235  Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мемлекеттiк бiлiм гранты туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 25 қарашадағы N 1781  P991781_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 52, 512-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi мен Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi мемлекеттiк бiлiм гранты бойынша ел iшiндегi жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау бағдарламаларының әкiмшiлерi болып белгiленсiн".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 1999 года N 1781
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2000 года N 807. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 января 2008 года N 58.
Сноска. Постановление Правительства РК от 27 мая 2000 года N 807   утратило силу постановлением Правительства РК от 23 января 2008 года  N 58  (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 13 октября 1999 года N 235  U990235_  "О мерах по совершенствованию структуры государственных органов Республики Казахстан и уточнению их компетенции" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 1999 года N 1781  P991781_  "О государственном образовательном гранте" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 52, ст. 512) следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Определить Министерство образования и науки Республики Казахстан и Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения администраторами программ подготовки кадров в высших учебных заведениях внутри страны по государственному образовательному гранту".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан