Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 229 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 19 маусым N 917. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.01. N 604 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 229  қаулысына  мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық бюджет есебінен қаржыландырылатын, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің штат санының лимиттеріндегі:
1 "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі" бөлімі мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Жоғары аттестациялық комиссия              62".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 229
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2000 года N 917. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 июня 2004 г. N 604 (P040604)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 229 "Об утверждении лимитов штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан" следующее дополнение:
в лимитах штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан, финансируемых за счет республиканского бюджета, утвержденных указанным постановлением:
раздел 1 "Министерство образования и науки Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Высшая аттестационная комиссия                  62".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан