Жекелеген су шаруашылығы объектілерін Қызылорда облысының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 28 маусым N 966
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналар:
"Қызылордаауылшарсуқұбыры" тресті" республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
"Қызылордасушар" республикалық мемлекеттік кәсіпорны белгіленген тәртіппен Қызылорда облысының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Су ресурстары жөніндегі комитеті Қызылорда облысының әкімімен келісе отырып, белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының 1-тармағында көрсетілген республикалық мемлекеттік кәсіпорындарды қайта атауды қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қызылорда облысының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен коммуналдық меншікке берілетін мемлекеттік кәсіпорындарды қайта тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О передаче в коммунальную собственность Кызылординской области отдельных водохозяйственных объектов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2000 года N 966
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать в установленном порядке в коммунальную собственность Кызылординской области:
Республиканское государственное предприятие "Трест "Кызылордасельхозводопровод";
Республиканское государственное предприятие "Кызылордаводхоз".
2. Комитету по водным ресурсам Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан по согласованию с акимом Кызылординской области в установленном порядке:
1) обеспечить переименование республиканских государственных предприятий указанных в пункте 1 настоящего постановления;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Акиму Кызылординской области в установленном законодательством порядке обеспечить перерегистрацию передаваемых в коммунальную собственность государственных предприятий.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)