Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 3 қарашадағы N 1645 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 29 маусым N 971. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.09.11. N 993 қаулысымен. ~P020993
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің мәселелері
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 3 қарашадағы N 1645
P991645_
қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Кеңсесінің құрылымында:
"Заңдар, қорғаныс және құқық тәртібі" деген жол мынадай редакцияда
жазылсын:
"Заң бөлімі";
"Заң бөлімі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен
толықтырылсын:
"Қорғаныс және құқық тәртібі бөлімі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 1999 года N 1645
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2000 года N 971. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 сентября 2002 г. N 993 ~P020993 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 1999 года N 1645 P991645_ "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" следующие изменение и дополнение:
в структуре Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
строку "Отдел законодательства, обороны и правопорядка" изложить в следующей редакции:
"Юридический отдел";
после строки "Юридический отдел" дополнить строкой следующего содержания:
"Отдел обороны и правопорядка".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)