Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 30 маусым N 993
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір
шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 30 маусымдағы
N 993 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Президенті мен Министрлер Кабинеті Аппаратының Шаруашылық басқармасын құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 12 тамыздағы N 670 P920670_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 32, 492-құжат).
2. "Қазақстан Республикасының Президенті мен Министрлер Кабинеті Аппаратының Шаруашылық басқармасы туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 22 сәуірдегі N 324 P930324_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 13, 166-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының ведомстволық
бағыныстағы ұйымдарын қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1996 жылғы 5 маусымдағы N 707
P960707_
қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер
енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 шілдедегі
N 1012
P991012_
қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.
Оқығандар:
Бағарова Ж.А
Орынбекова Д.Қ.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2000 года N 993
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2000 года N 993
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 августа 1992 года N 670 P920670_ "Об образовании Хозяйственного управления Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 32, ст. 492).
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 апреля 1993 года N 324 P930324_ "Об утверждении Положения о Хозяйственном управлении Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 13, ст. 166).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 1996 года N 707 P960707_ "О финансировании подведомственных организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан".
4. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1999 года N 1012 P991012_ "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)