Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 11 қаңтардағы N 52 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 26 шілде N 1113
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жаңа-Семей-Конечная темір жолы желісін басқаруға беру туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 11 қаңтардағы N 52
P960052_
қаулысының күші жойылды деп танылсын..
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан
туындайтын шараларды қолдансын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 11 января 1996 года N 52
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2000 года N 1113
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 11 января 1996 года N 52
P960052_
"О передаче в управление
железнодорожной линии Жана-Семей-Конечная".
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке
принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)