Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 шілде N 1133. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.
N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037   P971037_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға 4-қосымшада:
мәтiндегi "Денсаулықминi", "Экобиоресурстарминi" деген сөздер тиiсiнше "Денсаулықагенттiгi", "Табиғатқорғауминi" деген сөздермен ауыстырылсын;
бесiншi жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Есiрткi құралдары,     Қазақстан            Нашақорлыққа және
психотроптық заттар     Республикасының      есiрткi бизнесiне қарсы
Үкiметi айқындаған   күрес жөнiндегi агенттiк,
тiзбе бойынша         Денсаулықагенттiгi";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Прекурсорлар           Қазақстан             Нашақорлыққа және
Республикасының      есiрткi бизнесiне қарсы
Үкiметi айқындаған    күрес жөнiндегi агенттiк,
тiзбе бойынша         Денсаулықагенттiгi,
Табиғатқорғауминi;
Улар                    Қазақстан             Денсаулықагенттігі,
Республикасының       Табиғатқорғаумині";
Үкiметi айқындаған
тiзбе бойынша
2) көрсетiлген қаулыға 5-қосымшада:
мәтiндегi "Денсаулықминi", "Экобиоресурстарминi" деген сөздер тиiсiнше "Денсаулықагенттiгi", "Табиғатқорғауминi" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртiншi жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Есiрткi құралдары,     Қазақстан             Нашақорлыққа және
психотроптық           Республикасының       есiрткi бизнесiне қарсы
заттар                 Үкiметi айқындаған  күрес жөнiндегi агенттiк,
тiзбе бойынша         Денсаулықагенттiгi";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Прекурсорлар           Қазақстан           Нашақорлыққа және
Республикасының      есiрткi бизнесiне қарсы
Үкiметi айқындаған   күрес жөнiндегi агенттiк,
тiзбе бойынша         Денсаулықагенттiгi,
Табиғаткорғауминi;
Улар                    Қазақстан             Денсаулықагенттiгi,
Республикасының       Табиғатқорғауминi".
Yкiметi айқындаған
тiзбе бойынша
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года N 1133. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска.   Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года   N 1037  "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ и услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266) следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 4 к указанному постановлению:
в тексте слова "Минздрав", "Минэкобиоресурсы" заменить соответственно словами "Здравагентство", "Минприроды";
строку пятую изложить в следующей редакции:
"Наркотические средства,По перечню, определенному  Агентство по борьбе с
психотропные вещества  Правительством Республики  наркоманией и
Казахстан                  наркобизнесом,
Здравагентство";
дополнить строками следующего содержания:
"Прекурсоры    По перечню, определенному   Агентство по борьбе с
Правительством Республики   наркоманией и
Казахстан                   наркобизнесом,
Здравагентство, Минприроды;
Яды            По перечню, определенному   Здравагентство,
Правительством Республики   Минприроды";
Казахстан
2) в приложении 5 к указанному постановлению:
в тексте слова "Минздрав", "Минэкобиоресурсы" заменить соответственно словами "Здравагентство", "Минприроды";
строку четвертую изложить в следующей редакции:
"Наркотические средства, По перечню, определенному  Агентство по борьбе с
психотропные вещества    Правительством Республики  наркоманией
Казахстан                  и наркобизнесом,
Здравагентство";
дополнить строками следующего содержания:
"Прекурсоры              По перечню, определенному  Агентство по борьбе с
Правительством Республики  наркоманией
Казахстан                  и наркобизнесом,
Здравагентство,
Минприроды;
Яды                      По перечню, определенному  Здравагентство,
Правительством Республики  Минприроды
Казахстан                                ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан