Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 1 наурыздағы N 337 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 шілде N 1134. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.06. N 434 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Кредиторлық берешектi өтеудi ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 1 наурыздағы N 337  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 11-12, 124-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген, 2000 жылға арналған республикалық бюджетке кредиторлық берешектердi өтеудiң ережесiнде:
6-тармақта:
үшiншi сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік мекеме Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң осы мемлекеттiк мекеменiң бюджеттік шоты ашылған жердегi аумақтық органына (бұдан әрi - қазынашылықтың аумақтық органы) бес данада кредиторлық берешекті салыстыру кесiмдерiнiң түпнұсқаларын және мемлекеттік мекеменiң басшысы растаған, бастапқы бухгалтерлiк есеп құжаттарының көшiрмелерiн ұсынады.";
мынадай мазмұндағы екіншi абзацпен толықтырылсын:
"Мемлекеттік мекеменiң осы Ережеге сәйкес бастапқы бухгалтерлiк есебiнiң құжаттары:
1) Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық департаментiнiң 1998 жылғы 1 желтоқсандағы N 548 бұйрығымен бекiтiлген мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын ұйымдарға арналған бухгалтерлiк құжаттаманың нысандары альбомының нысандары:
408-нысандағы (6 мемориалдық ордер) әртүрлi ұйымдармен есеп айырысу жөнiндегi жинақтаушы ведомость;
292-а нысандағы кәртiшке немесе 292-нысанды Есеп айырысулар кiтабы;
2) Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық департаментінiң 1998 жылғы 23 шiлдедегi N 335 бұйрығымен бекiтiлген нысан бойынша 2000 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша есеп айырысуларды түгендеу кесімі болып табылады";
7-тармақтағы бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазынашылықтың аумақтық органының жауапты орындаушысы салыстыру кесімдерінің деректерін жылдық бухгалтерлік баланс пен бастапқы бухгалтерлік есептің деректерімен салыстырады және N 1 нысан бойынша төрт данада, қазынашылықтың аумақтық органы мен мемлекеттік мекеменің басшылары қол қоятын және тиісті мөрлермен бекітілетін, 2000 жылғы 1 қаңтарға кредиторлық берешектің бар екендігі туралы анықтама жасайды. Бұл ретте бір тікелей берушіге бір анықтама беріледі.";
"Кредиторлық берешектің бар екендігі туралы анықтамаларды тіркеу журналы" N 2-нысанда 3-бағандағы "(тоғыз мәндi код)" деген сөздер алынып тасталсын.

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2000 года N 337
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года N 1134. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 мая 2005 г. N 434 (P050434)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2000 года N 337 P000337_  "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 11-12, ст. 124) следующие изменения и дополнение:
в Правилах погашения кредиторской задолженности в республиканский бюджет на 2000 год, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 6:
предложение третье изложить в следующей редакции:
"Государственное учреждение представляет в территориальный орган Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (далее - территориальный орган казначейства), где открыт бюджетный счет данного государственного учреждения, оригиналы актов сверок кредиторской задолженности в пяти экземплярах и копии документов первичного бухгалтерского учета, заверенные руководителем государственного учреждения.";
дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Документами первичного бухгалтерского учета государственного учреждения, применительно к настоящим Правилам, являются:
1) формы Альбома форм бухгалтерской документации для организаций, содержащихся за счет государственного бюджета, утвержденного приказом Департамента казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 1 декабря 1998 года N 548:
накопительная ведомость по расчетам с разными организациями формы 408 (мемориальный ордер 6);
карточка формы 292-а или Книга расчетов формы 292;
2) акт инвентаризации расчетов по состоянию на 1 января 2000 года по форме, утвержденной приказом Департамента казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 23 июля 1998 года N 335";
в пункте 7 абзац первый изложить в следующей редакции:
"Ответственный исполнитель территориального органа казначейства сверяет данные актов сверок с данными годового бухгалтерского баланса и первичного бухгалтерского учета и составляет справки о наличии кредиторской задолженности на 1 января 2000 года по форме N 1 в четырех экземплярах, которые подписываются руководителями территориального органа казначейства и государственного учреждения и скрепляются соответствующими печатями. При этом на одного непосредственного поставщика выдается одна справка.";
в форме N 2 "Журнал регистрации справок о наличии кредиторской задолженности", в графе 3 слова "(девятизначный код)" исключить.

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан