Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 шілдедегі N 1156 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
"Нормативтiк құқықтық актiлердi жетiлдiру жөнiндегi жұмыстарды жақсарту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 4 қарашадағы N 1654 P991654_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 P960790_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесiнде:
1) "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білiм және спорт министрлiгi" бөлiмiнiң атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi";
реттiк нөмiрлерi 9-35, 9-36, 9-37, 9-38, 9-39, 9-41, 9-42, 9-43, 9-44, 9-45, 9-47, 9-49 9-51, 9-52, 9-53, 9-54, 9-55, 9-56, 9-57, 9-58, 9-59, 9-60, 9-61, 9-62, 9-63, 9-65 - жолдар алынып тасталсын;
2) "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" бөлiмi мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 470-141 - 470-155 - жолдармен толықтырылсын:
"470-141 "П. Чайковский атындағы                       Алматы қаласы
Алматы музыка колледжi"
қазыналық кәсiпорны
470-142 "А. Селезнев атындағы                          Алматы қаласы
Алматы хореографиялық
училищесi" қазыналық кәсiпорны
470-143 "О. Таңсықбаев атындағы                        Алматы қаласы
Алматы безендiру-қолданбалы
өнер колледжi" қазыналық
кәсiпорны
470-144 "Ы. Алтынсарин атындағы                        Алматы қаласы
қазақ бiлiм академиясы"
қазыналық кәсiпорны
470-145 "Қазақ ұлттық музыка                           Астана қаласы
академиясы" қазыналық кәсiпорны
470-146 "Ж. Елебеков атындағы                          Алматы қаласы
республикалық эстрада-цирк
колледжi" қазыналық кәсiпорны
470-147 "Республикалық                                 Алматы қаласы
көркемсурет колледжi" қазыналық
кәсiпорны
470-148 "Республикалық оқушылар                        Алматы қаласы
сарайы" қазыналық кәсiпорны
470-149 "Дарын" республикалық                          Алматы қаласы
ғылыми-практикалық орталығы"
қазыналық кәсiпорны
470-150 "Республикалық бiлiм беру                      Алматы қаласы
жүйесiнiң басшы және ғылыми-
педагог қызметкерлерiнiң
бiлiктiлiгiн арттыру институты"
қазыналық кәсiпорны

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2000 года N 1156. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 1999 года N 1654 P991654_ "О мерах по улучшению работы по совершенствованию нормативных правовых актов" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1.Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790 P960790_ "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256) следующие изменения и дополнения:
в Перечне республиканских государственных предприятий, утвержденном
указанным постановлением:
1) название раздела "Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения";
строки, порядковые номера 9-35, 9-36, 9-37, 9-38, 9-39, 9-41, 9-42,
9-43, 9-44, 9-45, 9-47, 9-49, 9-51, 9-52, 9-53, 9-54, 9-55, 9-56, 9-57,
9-58, 9-59, 9-60, 9-61, 9-62, 9-63, 9-65, исключить;
2) раздел "Министерство образования и науки Республики Казахстан"
дополнить строками, порядковые номера 470-141 - 470-155, следующего
содержания:
"470-141 Казенное предприятие "Алматинский                 город Алматы
музыкальный колледж имени П.Чайковского"
470-142 Казенное предприятие "Алматинское                  город Алматы
хореографическое училище имени А.Селезнева"
470-143 Казенное предприятие "Алматинский                  город Алматы
колледж декоративно-прикладного искусства
имени О. Тансыкбаева"
470-144 Казенное предприятие "Казахская                    город Алматы
академия образования имени Ы. Алтынсарина"
470-145 Казенное предприятие "Казахская
национальная академия музыки"                              город Астана
470-146 Казенное предприятие "Республиканский
эстрадно-цирковой колледж имени Ж. Елебекова"              город Алматы
470-147 Казенное предприятие "Республиканский
художественный колледж"                                    город Алматы
470-148 Казенное предприятие "Республиканский
дворец школьников"                                         город Алматы
470-149 Казенное предприятие "Республиканский
научно-практический центр "Дарын"                          город Алматы
470-150 Казенное предприятие "Республиканский
институт повышения квалификации руководящих и
научно-педагогических кадров системы образования"          город Алматы

470-151 "Республикалық бiлiм                           Алматы қаласы
берудi ақпараттандыру ғылыми-
әдiстемелiк орталығы" қазыналық
кәсiпорны
470-152 "Қазақ мемлекеттiк спорт                       Алматы қаласы
және туризм академиясы"
қазыналық кәсiпорны
470-153 "Ақмола қаржы-экономикалық                     Астана қаласы
колледжi" қазыналық кәсiпорны
470-154 "Семей қаржы-экономикалық
колледжі" қазыналық кәсiпорны                            Семей қаласы
470-155 "Қазбiлiмжабдық"
өндiрiстiк-коммерциялық
бiрлестiгi (шаруашылық жүргiзу
құқығында)                                           Алматы қаласы";
реттiк нөмiрi 470-106-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"470-106 "Шәкәрiм атындағы
Семей мемлекеттiк университетi"
қазыналық кәсiпорны                                    Семей қаласы";
реттiк нөмiрi 470-114-жолдағы 2-баған "Қазақ" деген сөздiң алдынан "Мұхамеджан Тынышбаев атындағы" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 470-115-жолдағы 2-баған "Қазақ" деген сөздiң алдынан "Тұрар Рыскұлов атындағы" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 470-123-жолдағы 2-баған "Қазақ" деген сөздiң алдында "Қаныш Сәтпаев атындағы" деген сөздермен толықтырылсын;
3) мынадай мазмұндағы бөлiммен және реттiк нөмiрлерi 517 және 517-1 - 517-7, 518 және 519 жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi
517 "Биiк таудағы "Медеу" спорт                        Алматы қаласы
кешенi" қазыналық кәсiпорны
517-1 "Штаттық ұлттық командалар                       Алматы қаласы
және спорт резервi дирекциясы"
қазыналық кәсiпорны
517-2 "Республикалық спорттың                          Алматы қаласы
бұқаралық түрлерiнен жоғары
спорттық шеберлiк мектебi"
қазыналық кәсiпорны
517-3 "Спорттың ойын және қысқы                        Алматы қаласы
түрлерi бойынша республикалық
жоғары спорттық шеберлiк мектебi"
қазыналық кәсiпорны
517-4 "Республикалық спорттың                          Алматы қаласы
қолданбалы түрлерi бойынша жоғары
спорттық шеберлiк мектебi"
қазыналық кәсiпорны
517-5 "Су спортының түрлерi                            Алматы қаласы
бойынша олимпиадалық резервтiң
республикалық мамандандырылған
балалар және жасөспiрiмдер мектебi"
қазыналық кәсiпорны
517-6 "Республикалық спорт                             Алматы қаласы
колледжi" қазыналық кәсiпорны
517-7 "Бутаковка" оқу-спорттық                         Алматы қаласы
базасы" қазыналық кәсiпорны                       "Бутаковка" шатқалы
518 "Спорт & ks" газетiнiң                             Алматы қаласы
;редакциясы" қазыналық кәсiпорны
519 "Қазинтерспорт" қазыналық                         Алматы қаласы".
кәсiпорны

470-151 Казенное предприятие "Республиканский
научно-методический центр информатизации
образования"                                               город Алматы
470-152 Казенное предприятие "Казахская
государственная академия спорта и туризма"                 город Алматы
470-153 Казенное предприятие "Акмолинский
финансово-экономический колледж"                           город Астана
470-154 Казенное предприятие "Семипалатинский              город
финансово-экономический колледж"                           Семипалатинск
470-155 Производственно-коммерческое
объединение "Казснабобразование"
(на праве хозяйственного ведения)                          город Алматы
строку, порядковый номер 470-106, изложить в следующей редакции:
"470-106 Казенное предприятие
"Семипалатинский государственный                           город
университет имени Шакарима"                                Семипалатинск";
в строке, порядковый номер 470-114, графу 2 после слова
"коммуникаций" дополнить словами "имени Мухамеджана Тынышпаева";
в строке, порядковый номер 470-115, графу 2 после слова "управления"
дополнить словами "имени Турара Рыскулова";
в строке, порядковый номер 470-123, графу 2 после слова "университет"
дополнить словами "имени Каныша Сатпаева";
3) дополнить разделом и порядковыми номерами 517, 517-1 - 517-7, 518
и 519, следующего содержания:
"Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
517. Казенное предприятие "Высокогорный                      город Алматы
спортивный комплекс "Медеу"
517-1 Казенное предприятие "Дирекция                         город Алматы
штатных национальных команд и спортивного
резерва"
517-2 Казенное предприятие "Республиканская                  город Алматы
школа высшего спортивного мастерства
массовых видов спорта"
517-3 Казенное предприятие "Республиканская                  город Алматы
школа высшего спортивного мастерства по
игровым и зимним видам спорта"
517-4 Казенное предприятие "Республиканская                  город Алматы
школа высшего спортивного мастерства по
прикладным видам спорта"
517-5 Казенное предприятие "Республиканская                  город Алматы
специализированная детско-юношеская школа
олимпийского резерва по водным видам спорта"
517-6 Казенное предприятие "Республиканский                  город Алматы
колледж спорта"
517-7 Казенное предприятие "Учебно-спортивная                Алматинская
база "Бутаковка"                                             область,
ущелье
"Бутаковка"
518 Казенное предприятие "Редакция газеты
"Спорт & ks"                                                 город Алматы
;519 Казенное предприятие Казинтерспорт"                      город Алматы".

2. "Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң қарауындағы ұйымдарды басқаруды жетiлдiрудiң жекелеген мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 13 мамырдағы N 706 P000706_ қаулысына Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағының күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Признать утратившим силу пункт 1 изменений и дополнений, вносимых в некоторые решения Правительства Республики Казахстан к постановлению Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2000 года N 706 P000706_ "Отдельные вопросы совершенствования управления организациями, находящимися в ведении Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)