Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 19 мамырдағы N 763 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 28 шілде N 1162
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Павлодар облысындағы әлеуметтік-экономикалық ахуалды жақсарту
жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 19
мамырдағы N 763
P000763_
қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 және 2-тармақтардағы "1 тамызынан" деген сөздер "1 қазанынан" деген
сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2000 года N 763
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2000 года N 1162
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19
мая 2000 года N 763
P000763_
"О мерах по улучшению социально-экономической
ситуации в Павлодарской области" следующие изменения:
в пунктах 1 и 2 слова "1 августа" заменить словами "1 октября".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)