Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 4 тамыздағы N 1188 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
"Республикалық телекоммуникациялық трафиктiң биллингi орталығы (ТТБ - Орталық)" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1999 жылғы 25 қарашадағы N 1787 P991787_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Республикалық мемлекеттік кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 P960790_ (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
Көрсетiлген қаулымен бекiтілген Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тізбесiнде "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бөлiмi мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 58-жолмен толықтырылсын:
"58 "Республикалық телекоммуникациялық
трафиктiң биллингi орталығы (ТТБ - Орталық)"
республикалық мемлекеттік кәсiпорны
(шаруашылық жүргiзу құқығындағы)                Астана қаласы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2000 года N 1188. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 1999 года N 1787 P991787_ "О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр биллинга телекоммуникационного трафика (БТТ - Центр)" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790 P960790_ "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256) следующее дополнение:
Перечень республиканских государственных предприятий, утвержденный указанным постановлением, раздел "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 58, следующего содержания:
"58. Республиканское государственное
предприятие "Республиканский центр
биллинга телекоммуникационного трафика
(БТТ - Центр)(на праве хозяйственного
ведения)                                 город Астана".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)