Балалар тағамын өндiретiн жабдықты Алматы қаласының коммуналдық меншiгіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 4 тамыз N 1190
Алматы қаласында балалар тағамын өндiрудi ұйымдастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазагросыртқысауда" акционерлiк қоғамы мен "ТЕКНОСЕРВИС с.р.л." фирмасының (Италия) арасындағы 1992 жылғы 27 тамыздағы N 1905/483-110 келiсiм-шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес сыртқы заем бойынша 1993-94 жылдары берiлген балалар тағамын өндiретiн жабдықты заңнамада белгiленген тәртiппен 10 жылға мерзiмiн ұзарта отырып, республикалық бюджетке 18640250 (он сегiз миллион алты жүз қырық мың екi жүз елу) АҚШ долларын өтеу және өндiрiске қосу шартымен Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы Алматы қаласы әкiмiнiң ұсынысы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi заңнамада белгіленген
тәртiппен:
1) 1-тармақта көрсетiлгендердi республикалық бюджетке аудару жөнiнде
Алматы қаласының әкiмiмен келiсiм жасассын;
2) Алматы қаласының әкiмiмен бiрлесiп, көрсетiлген жабдықты Алматы
қаласының коммуналдық меншiгiне беру жөнiнде қажеттi ұйымдастыру
iс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева А.Ж.

О передаче оборудования для производства детского питания в коммунальную собственность города Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2000 года N 1190
В целях организации производства детского питания в городе Алматы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение акима города Алматы о передаче оборудования для производства детского питания, поставленного в 1993-94 годах на основании контракта от 27 августа 1992 года N 1905/483-110 между акционерным обществом "Казагровнешторг" и фирмой "ТЕКНОСЕРВИС с.р.л." (Италия), по негосударственному внешнему займу, имеющему государственную гарантию Республики Казахстан, в коммунальную собственность города Алматы на условиях возмещения в установленном законодательством порядке в республиканский бюджет 18640250 (восемнадцать миллионов шестьсот сорок тысяч двести пятьдесят) долларов США с рассрочкой на 10 лет и запуска производства.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) заключить соглашение с акимом города Алматы по перечислению указанных в пункте 1 средств в республиканский бюджет;
2) совместно с акимом города Алматы осуществить необходимые организационные мероприятия по передаче указанного оборудования в коммунальную собственность города Алматы.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)