Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлігінiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 11 тамыз N 1235. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.24. N 695 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы мемлекеттiк кiрiс министрлiгінiң Алкогольдi өнiмдердi өндiру мен олардың айналымын мемлекеттік бақылау жөнiндегi комитетi Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Акцизделетiн өнiмдердi өндiрудi және олардың айналымын мемлекеттiк бақылау жөнiндегi комитетi болып қайта аталсын.
2. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.02.09.
N 214   қаулысымен .
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi бiр айлық мерзiмде бұрын қабылданған кесiмдердi осы қаулыға сәйкес келтiрсiн, сондай-ақ көрсетiлген қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Некоторые вопросы Министерства государственных доходов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2000 года N 1235. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2004 года N 695 (P040695)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать Комитет по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан в Комитет по государственному контролю над производством и оборотом подакцизной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан.
2. <*>
Сноска. Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2001 года N 214 P010214_  .
3. Министерству государственных доходов Республики Казахстан в месячный срок привести в соответствие с настоящим постановлением ранее принятые акты, а также принять иные меры, вытекающие из указанного постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан