Қазақстан Республикасының топографиялық карталарын Қырғыз Республикасына беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 15 тамыз N 1262
Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы 1997 жылғы 8 сәуiрдегi Мәңгiлiк достық туралы шартты негiзге ала отырып Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi топографиялық карталарды заңнамада белгiленген тәртiппен Қырғыз Республикасының Қорғаныс министрлiгiне берсiн.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден
комитетi және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң Шекара
қызметi (келiсiм бойынша) заңнамада белгiленген тәртiппен топографиялық
карталардың кедендiк және шекаралық бақылаудан өтуiн және жеткiзудi
қамтамасыз ететiн көлiктiң Қазақстан Республикасының шекарасынан жедел
өтуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 15 тамыздағы
N 1262 қаулысына
қосымша
Берілетін топографиялық карталардың номенклатурасы
---------------------------------------------------------------------------
Масштабы       !     Номенклатурасы       !          Саны
---------------------------------------------------------------------------
1 : 50 000        К - 42 - 140 - А, Б, В, Г             200
141 - А, Б, В, Г             200
142 - А, Б, В, Г             200
143 - А, Б                    50
В, Г                   200
144 - А, Б, В, Г             200
43 - 133 - А, Б, В, Г             200
134 - А, Б, В, Г             200
135 - А, Б, В, Г             200
136 - А, Б, В, Г             200
J - 42 - 007 - А, Б, В,               200
Г                   100
009 - А, Б, В, Г             200
010 - А, Б, В, Г             200
011 - А, Б, В, Г             200
012 - А                       50
Б, В, Г                200
019 - А, Б, В, Г              50

О передаче Республикой Казахстан топографических карт Кыргызской Республике
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2000 года N 1262
Основываясь на Договоре о вечной дружбе между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой от 8 апреля 1997 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке передать Министерству обороны Кыргызской Республики топографические карты согласно приложению.
2. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан и Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке обеспечить прохождение таможенного и пограничного контроля и оперативное пересечение границы Республики Казахстан транспортом, обеспечивающим доставку топографических карт.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 августа 2000 года N 1262
Номенклатура передаваемых топографических карт.
---------------------------------------------------------------------------
Масштаб        !     Номенклатура         !      Количество
---------------------------------------------------------------------------
1 : 50 000        К - 42 - 140 - А, Б, В, Г             200
141 - А, Б, В, Г             200
142 - А, Б, В, Г             200
143 - А                       50
Б                       50
В, Г                   200
144 - А, Б, В, Г             200
43 - 133 - А, Б, В, Г             200
134 - А, Б, В, Г             200
135 - А, Б, В, Г             200
136 - А, Б, В, Г             200
J - 42 - 007 - А, Б, В,               200
Г                   100
009 - А, Б, В, Г             200
010 - А, Б, В, Г             200
011 - А, Б, В, Г             200
012 - А                       50
Б, В, Г                200
019 - А, Б, В, Г              50

014 - А, Б, В, Г              50
015 - А, Б, В, Г              50
J - 43 - 016 - А, Б, В, Г              50
025 - А, Б                    50
026 - А                       50
Б                      200
027 - А, Б                    50
1 : 100 000    К - 42 - 127                           50
128                           50
129                           50
130                           50
131                           50
132                           50
139                           50
143                           50
144                           50
43 - 031                           50
032                           50
---------------------------------------------------------------------------
1 : 200 000    К - 42 - ХХVIII                        50
J - 43 - VII                           50
---------------------------------------------------------------------------
1 : 500 000    К - 42 - А, Б, В, Г                    50
43 - А, Б, Г                       50
44 - А, В                          50
J - 42 - А, Б, В, Г                    50
43 - А, Б, В, Г                    50
44 - А, В                          50
---------------------------------------------------------------------------
1 : 1 000 000         К - 42                          50
(ӘҚК торымен)             43                          50
44                          50
J - 42                          50
43                          50
44                          50
I - 42                          50
43                          50
44                          50
---------------------------------------------------------------------------
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

014 - А, Б, В, Г              50
015 - А, Б, В, Г              50
J - 43 - 016 - А, Б, В, Г              50
025 - А, Б                    50
026 - А                       50
Б                      200
027 - А, Б                    50
1 : 100 000    К - 42 - 127                           50
128                           50
129                           50
130                           50
131                           50
132                           50
139                           50
143                           50
144                           50
43 - 031                           50
032                           50
---------------------------------------------------------------------------
1 : 200 000    К - 42 - ХХVIII                        50
J - 43 - VII                           50
---------------------------------------------------------------------------
1 : 500 000    К - 42 - А, Б, В, Г                    50
43 - А, Б, Г                       50
44 - А, В                          50
J - 42 - А, Б, В, Г                    50
43 - А, Б, В, Г                    50
44 - А, В                          50
---------------------------------------------------------------------------
1 : 1 000 000         К - 42                          50
(с сеткой ПВО)            43                          50
44                          50
J - 42                          50
43                          50
44                          50
I - 42                          50
43                          50
44                          50
---------------------------------------------------------------------------
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)