Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 17 тамыз N 1275. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасында өндiрiлетiн және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелiнетiн, Қазақстан Республикасының аумағында сатылатын акцизделетiн тауарларға және құмар ойын бизнесiне арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 P000137_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 4, 56-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн: көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
1) "Бальзамдар физ.көлемі 50 теңге/ 1,7 евро/ (сыйымдылығы 0,I 1 литр 1 литр литрден кем тұтынушы ыдысына құйылған және Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес емдiк құрал ретiнде тiркелген бальзамдардан басқа) " деген жолдағы "сыйымдылығы 0,1 литрден кем тұтынушы ыдысына құйылған және" деген сөздер алынып тасталсын;
2) жоғарыда көрсетiлген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын: "Қазақстан Республикасының физ.көлемi 10 теңге/ 0,4 евро/ заңдарына сәйкес емдiк құрал 1 литр 1 литр ретiнде тiркелген бальзамдар ".
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2000 года N 1275. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан постановляет: 1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137 P000137_ "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, реализуемые на территории Республики Казахстан, и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 4, ст. 56) следующие изменение и дополнение: в приложении 1 к указанному постановлению: 1) в строке: "Бальзамы (кроме бальзамов, физ.объем 50 тенге/ 1,7 евро/ разлитых в потребительскую 1 литр 1 литр тару емкостью менее 0,1 литра и зарегистрированных в соответствии с законодательством Республики Казахстан в качестве лекарственного средства) " слова "разлитых в потребительскую тару емкостью менее 0,1 литра и" исключить; 2) после вышеуказанной строки дополнить строкой следующего содержания: "Бальзамы, зарегистрированные физ.объем 10 тенге/ 0,4 евро/ в соответствии с законодательством 1 литр 1 литр Республики Казахстан в качестве лекарственного средства ". 2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования. Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан (Специалисты: Мартина Н.А., Петрова Г.В.)