Қазақстан Республикасы Yкiметінiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2000 жылғы 23 тамыздағы N 1295 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген, Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгi" бөлiмi мен реттiк нөмiрi 413-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi" бөлiмi мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 106-3-жолмен толықтырылсын:
"106-3. "Қазпатент" патенттер мен тауарлық
белгiлер жөнiндегi республикалық
мемлекеттiк кәсiпорын (шаруашылық
жүргiзу құқығында)                  Алматы қаласы".
2)<*>
ЕСКЕРТУ. Қаулы күшiн жойды - ҚР Үкіметінің 2001.03.29. N 411  қаулысымен .
3) <*>
Ескерту. 3)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N  1120 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Прмеьер-Министрінің
бірінші орынбасары

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2000 года N 1295. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790 P960790_ "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256):
в Перечне республиканских государственных предприятий, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан" и строку, порядковый номер 413, исключить;
раздел "Министерство юстиции Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 106-3, следующего содержания:
"106-3 Республиканское государственное
предприятие по патентам и товарным
знакам "Казпатент" (на праве
хозяйственного ведения) город Алматы";
2) (Подпункт 2) утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 марта 2001 г. N 411 P010411_ )
3) (Подункт 3) утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1120 )
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан