1997 жылғы 14 маусымдағы Ішкі және халықаралық газ тасымалдау жүйелерін және шаруашылық қызметті концессиялау шартына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 31 тамыз N 1321
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1997 жылғы 14 маусымдағы Ішкі және халықаралық газ тасымалдау жүйелерін және шаруашылық қызметті концессиялау шартына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы шарттың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің төрағасы Мақсұтбек Смағұлұлы Рахановқа Қазақстан
Республикасының атынан 1997 жылғы 14 маусымдағы Ішкі және халықаралық газ
тасымалдау жүйелерін және шаруашылық қызметті концессиялау шартына
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы шартқа қол қою уәкілеттігі
берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О внесении изменений и дополнений в Договор концессии внутренней и международной газотранспортных систем и хозяйственной деятельности от 14 июня 1997 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2000 года N 1321
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить проект Договора о внесении изменений и дополнений в Договор концессии внутренней и международной газотранспортных систем и хозяйственной деятельности от 14 июня 1997 года.
2. Уполномочить Председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан Раханова Максудбека Смагуловича на подписание Договора о внесении изменений и дополнений в Договор концессии внутренней и международной газотранспортных систем и хозяйственной деятельности от 14 июня 1997 года от имени
Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)