Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 16 шiлдедегi N 988 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 22 қыркүйек N 1431
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Ақмоласельмаш" ашық акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн Астана қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 16 шiлдедегi N 988 P990988_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
2-тармақта:
1) тармақшаның екiншi абзацы алынып тасталсын;
2) тармақша алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi, Астана қаласының әкiмi "Медетшi қор" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнымен, "ҚазАгроҚаржы" жабық акционерлiк қоғамымен, Қоғаммен:
1) Қоғамның "ҚазАгроҚаржы" жабық акционерлiк қоғамына соңғысымен атаулары мен бағаларын келiсiп, Қоғамға ауыл шаруашылығы техникасын "Медетшi қор" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны берген несиенi берiлетiн техниканың сомасына өтеу есебiне берудi;
2) Қоғамның "ҚазАгроҚаржы" жабық акционерлiк қоғамына берiлетiн техниканың сомасына несие бойынша борышын жылдық 3 (үш) пайыз сыйақы (мүдде) ставкасы бойынша 5 (бес) жылдың iшiнде қайтару шартымен аударуды;
3) "ҚазАгроҚаржы" жабық акционерлiк қоғамы техниканы шаруашылық
жүргiзушi субъектiлерге лизинг шартымен берудiң немесе оны сатудың
нәтижесiнде түсетiн төлемдердiң есебiнен осы қаулының 2-тармағында
көрсетiлген несие бойынша берешектi өтеудi көздейтiн келiсiмдi заңнамада
белгiленген тәртiппен жасасуды қамтамасыз етсiн."
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.Н.

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 1999 года N 988
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1431
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 1999 года N 988 P990988_ "О передаче государственного пакета акций открытого акционерного общества "Акмоласельмаш" в коммунальную собственность города Астаны" следующие изменения и дополнение:
в пункт 2:
абзац второй подпункта 1) исключить;
подпункт 2) исключить;
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Министерству финансов Республики Казахстан, Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан, акиму города Астаны обеспечить заключение Республиканским государственным предприятием "Реабилитационный фонд", закрытым акционерным обществом "КазАгроФинанс", Обществом соглашения, предусматривающего в установленном законодательством порядке:
1) передачу Обществом закрытому акционерному обществу "КазАгроФинанс" сельскохозяйственной техники по согласованию с последним наименований и цен, в счет погашения кредита, выданного Обществу Республиканским государственным предприятием "Реабилитационный фонд", на сумму передаваемой техники;
2) перевод долга Обществу по кредиту на сумму передаваемой техники закрытому акционерному обществу "КазАгроФинанс" на условиях возврата в течение 5 (пяти) лет по ставке вознаграждения (интереса) 3 (три) процента годовых;
3) возмещение закрытым акционерным обществом "КазАгроФинанс"
задолженности по кредиту, указанной в пункте 2 настоящего постановления,
за счет платежей, поступающих в результате передачи техники хозяйствующим
субъектам на условиях лизинга или ее реализации."
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)