"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Кадет корпусы" мемлекеттiк мекемесiне жер учаскесiн беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 22 қыркүйек N 1432
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Кадет корпусы" мемлекеттiк мекемесiне жаттықтыру полигоны үшiн тұрақты пайдалануға Солтүстiк Қазақстан облысы Тайынша ауданының запастағы жерiнен жалпы алаңы 9218 га, оның iшiнде жайылымдар - 8614 га, тыңайған жерлер - 503 га және басқалары - 101 га жер учаскесi берiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің қаулысына қосымша
2000 ж. 22 қыркүйектегі N 1432
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің
Кадет корпусына берілетін жердің
ЭКСПЛИКАЦИЯСЫ
---------------------------------------------------------------------------
Пайдалануға   ! Барлығы !                  оның ішінде
беріледі     !         !-----------------------------------------------
!         ! тыңайтқан ! жайылымдар   !ауылшаруаш. ! басқа
!         !   жер     !--------------!  алқаптар  ! жерлер
!         !           !барлығы! оның !            !
!         !           !       !ішінде!            !
!         !           !       !тыңай.!            !
!         !           !       !тылғ. !            !
---------------------------------------------------------------------------
Тұрақты      !  9218   !   503     ! 8614  ! 740  !    9117    !  101
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.Н.

О предоставлении земельного участка государственному учреждению "Кадетский корпус Министерства обороны Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1432
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Предоставить государственному учреждению "Кадетский корпус Министерства обороны Республики Казахстан" под учебный полигон в постоянное пользование земельный участок общей площадью 9218 га, в том числе пастбища - 8614 га, залежи - 503 га, и прочие - 101 га из земель запаса Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к постановлению
Правительства Республики Казахстан
от 22 сентября 2000 г. N 1432
Экспликация
земель, предоставляемых Кадетскому корпусу
Министерства обороны Республики Казахстан
---------------------------------------------------------------------------
Предоставляется! Всего !              в том числе
в пользование  !       !--------------------------------------------------
!       !залежь!     пастбища        !  итого    ! прочие
!       !      !---------------------!с/х угодий ! земли
!       !      ! всего !в т.ч. улучш.!           !
---------------------------------------------------------------------------
Постоянное      9218    503    8614       740          9117        101
---------------------------------------------------------------------------
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)