Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 22 қыркүйек N 1434. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 594 қаулысымен. ~P020594
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Шет елдермен ынтымақтастық жөнiндегi бiрлескен үкiметаралық комиссиялардың жұмысын жандандыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 P990231_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1998 ж., N 8, 56-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
Шет елдермен ынтымақтастық жөнiндегi бiрлескен үкiметаралық комиссиялардың тең төрағаларының қазақстандық бөлiгi құрамына мыналар:
Сауда-экономикалық және ғылыми-техникалық ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-қытай үкiметаралық комиссиясына, Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-иран үкiметаралық комиссиясына - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрi Мәсiмов Кәрiм Қажымқанұлы;
Сауда-экономикалық байланыстар және ғылыми-техникалық ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-болгар комиссиясына - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрi Бәйменов Әлихан Мұхамедияұлы;
Шекара маңындағы ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-ресей шағын комиссиясына - Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда вице-министрi Нефедов Петр Петрович;
Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-палестина комиссиясына және Қазақстан-ливия бiрлескен үкiметаралық комиссиясына - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк қарыз алу департаментiнiң директоры Дунаев Арман Ғалиасқарұлы енгiзiлсiн.
Көрсетiлген құрамдардан Серiк Мiнәуарұлы Бүркiтбаев, Николай
Владимирович Радостовец, Әнуар Ғалимоллаұлы Сәйденов және Есберген
Әбiтайұлы Әбiтаев шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.Н.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1434. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 594 ~P020594
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231 P980231_ "Об активизации работы совместных межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 8, ст. 56) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав сопредседателей казахстанской части совместных межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами:
Казахстанско-китайской межправительственной комиссии по торгово-экономическому и научно-техническому сотрудничеству, Казахстанско-иранской межправительственной комиссии и по торгово-экономическому, научно-техническому и культурному сотрудничеству Масимова Карима Кажимкановича - Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
Казахстанско-болгарской комиссии по торгово-экономическим связям и научно-техническому сотрудничеству Байменова Алихана Мухамедьевича - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
Казахстанско-российской подкомиссии по приграничному сотрудничеству Нефедова Петра Петровича - вице-Министра энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан;
Казахстанско-палестинской комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству и совместной Казахстанско-ливийской межправительственной комиссии Дунаева Армана Галиаскаровича - директора Департамента государственного заимствования Министерства финансов Республики Казахстан;
вывести из указанных составов Буркитбаева Серика Минаваровича, Радостовца Николая Владимировича, Сайденова Анвара Галлимулаевича и Абитаева Есбергена Абитаевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)