"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексін) қолдануға енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 3 қазан N 1497
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексін) қолдануға енгізу
туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының
Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексін)
қолданысқа енгізу туралы
1-бап. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі (Салық кодексі) 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
2-бап. Мыналар:
1. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 24 сәуірдегі Z952235_ Заңының (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 6, 43-құжат; N 12, 88-құжат; N 23, 152-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., N 1, 180, 181-құжаттар; N 11-12, 257-құжат; N 15, 281-құжат; N 23-24, 416-құжат; 1997 ж., N 4, 51-құжат; N 7, 82-құжат; N 10, 112-құжат; N 11, 144-құжат; N 12, 184, 188-құжаттар; N 13-14, 195, 205-құжаттар; N 20, 263-құжат; N 22, 333-құжат; 1998 ж., N 4, 45-құжат; N 14, 197, 201, 202-құжаттар; N 23, 425-құжат; N 24, 436, 442, 445-құжаттар; 1999 ж., N 6, 192, 193-құжаттар; N 20, 731-құжат; N 21, 786-құжат; N 23, 928-құжат; N 24, 1067-құжат; 2000 ж., N 3-4, 65, 66-құжаттар; 2000 жылғы 8 шілдеде "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына автокөлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 5 шілдедегі Z000065_ Заңы) мынадай:
2003 жылғы 1 қаңтардан бастап күші жойылатын 56-7-бапты, 57-баптың 1-тармағының 15, 16, 19, 22-тармақшаларын, 60-бапты, 152-баптың 1-1-тармағын, 179-баптың 9 және 10-тармақтарын;
2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күші жойылатын 57-баптың 1-тармағының 17-тармақшасын қоспағанда, 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап.
2. "Мемлекеттік баж туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 31 желтоқсандағы Z960065_ Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1996 ж., N 23-24, 420-құжат; 1998 ж., N 23, 417-құжат) 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күші жойылды деп танылсын.

О проекте Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налогового кодекса)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2000 года N 1497
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса
Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налогового кодекса)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
проект
Закон
Республики Казахстан
О введении в действие Кодекса Республики Казахстан
«          "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"»
(Налогового кодекса)
Статья 1. Ввести в действие Кодекс Республики Казахстан "О налогах и
других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) с 1 января 2002
года.
Статья 2. Признать утратившими силу:
1. Закон Республики Казахстан от 24 апреля 1995 года
Z952235_
"О
налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Ведомости Верховного
Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 6, ст. 43; N 12, ст. 88; N 23, ст.
152; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 1, ст. 180,
181; N 11-12, ст. 257; N 15, ст. 281; N 23-24, ст. 416; 1997 г., N 4, ст.
51; N№7, ст. 82; N 10, ст. 112; N 11, ст. 144; N 12, ст. 184, 188; N 13-14, ст. 195, 205; N 20, ст. 263; N 22, ст. 333; 1998 г., N 4, ст. 45; N 14, ст. 197, 201, 202; N 23, ст. 425; N№24, ст. 436, 442, 445; 1999 г., N 6, ст. 192, 193; N 20, ст. 731; N 21, ст. 786; N 23, ст. 928; N№24, ст. 1067; 2000 г., N 3-4, ст. 65, 66; Закон Республики Казахстан от 5 июля 2000 г. Z000065_ "О внесении изменений и дополнения в Закон Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет» по вопросам автотранспорта", опубликованный в газетах "Егемен Казахстан" и "Казахстанская правда" 8 июля 2000 г.), с 1 января 2002 года, за исключением:
статьи 56-7, подпунктов 15, 16, 19, 22 пункта 1 статьи 57, статьи 60, пунктов 1-1 статьи 152, пунктов 9 и 10 статьи 179, утрачивающих силу с 1 января 2003 года;
подпункта 17 пункта 1 статьи 57, утрачивающего силу с 1 января 2004 года.
2. Закон Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. Z960065_ "О государственной пошлине" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1996 г., N 23-24, ст. 420; 1998 г., N 23, ст. 417) с 1 января 2002 года.

3-бап. Қазақстан Республикасының аумағында қолданылып жүрген заңдар
мен басқа да нормативтік құқықтық актілер 2002 жылдың 1 қаңтарына дейін
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексіне) сәйкес келтіруге
жатады.
4-бап. Осы Заң жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

Статья 3. Законы и другие нормативные правовые акты, действующие на
территории Республики Казахстан, подлежат приведению в соответствие с
Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в
бюджет"(Налоговым Кодексом) до 1 января 2002 года.
Статья 4. Настоящий Закон вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)