Қазақстан Республикасының аумағы арқылы Қырғыз Республикасынан Ресей Федерациясына арнайы мүлiктiң транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 9 қазан N 1506
"Қару-жараққа, әскери техникаға және екiұдай мақсаттағы өнiмге экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiм транзитiнiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қырғыз Республикасынан Ресей Федерациясына Қырғыз Республикасының аумағында орналасқан Ресей Федерациясының Қарулы Күштерi 87366 әскери бөлiмi арнайы мүлкiнiң, қосымшаға сәйкес номенклатура бойынша және санда, Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi белгiленген
тәртiппен Қазақстан Республикасының аумағы арқылы арнайы мүлкi бар
автоколоннаның өтуiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден
комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының аумағы
арқылы арнайы мүлiктiң транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі осы қаулыны iске асыру мақсатында қажеттi шаралар қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 9 қазандағы
N 1506 қаулысына
қосымша
Ресей Федерациясының Қарулы Күштері 87366 әскери
бөлімі арнайы мүлкінің номенклатурасы мен саны
---------------------------------------------------------------------------
Автоколоннаның   ! Автомашинаның! Берілетін арнайы         !Өлшем! Саны
қозғалыс         ! маркасы,     ! мүліктің номенклатурасы  ! бір.!
бағыты           ! әскери       ! және атауы               !лігі !
! нөмірі,№     !                          !     !
! шасси N      !                          !     !
---------------------------------------------------------------------------

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан специального имущества из Кыргызской Республики в Российскую Федерацию
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2000 года N 1506
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан из Кыргызской Республики в Российскую Федерацию специального имущества войсковой части 87366 Вооруженных Сил Российской Федерации, дислоцированной на территории Кыргызской Республики, по номенклатуре и в количестве согласно приложению.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить контроль за прохождением автоколонны со специальным имуществом через территорию Республики Казахстан.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом специального имущества через территорию Республики Казахстан.
4. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации данного постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 октября 2000 года N 1506
Номенклатура и количество специального имущества
войсковой части 87366 Вооруженных Сил Российской Федерации
---------------------------------------------------------------------------
Маршрут          ! Марка        ! Номенклатура и           ! Ед. ! Кол-во
движения         ! автомашины,  ! наименование             ! изм.!
автоколонны      ! военный      ! поставляемого            !     !
! номер, №     ! специального             !     !
! N шасси      ! имущества                !     !
---------------------------------------------------------------------------

1              !  2           !         3                !  4  !   5
---------------------------------------------------------------------------
N 1-бағыт:        Камаз-54112    2534 бұйым - 8 жәшік:      дана    80
Қарақол           әскери         N№1 жәшік, NN №№
(Қырғыз           нөмірі 73-04ГК 55586, 55546, 55639, 55694,
Республикасы)     шасси          55641, 55744, 14/120, 14/170.
Георгиевка-Шу-    N№78862;       N№2 жәшік, NN

1              !  2           !         3                !  4  !   5
---------------------------------------------------------------------------
Маршрут N 1:      Камаз - 54112  Изделия 2534 - 8 ящиков:    шт.    80
Каракол           военный        Ящик N№1 NN №№
(Кыргызская       номер 73-04ГК  55586,55546,55639,55694,
Республика)-      шасси          55641,55744,14/120,14/170.
Георгиевка-Шу-    N№78862;       Ящик N№2 NN №№

Балқаш-Қарағанды  Камаз-5410     55266, 55499, 55308, 55342,
Астана-Қостанай   әскери         55193, 55433, 55419, 55262,
Комсомольский     нөмірі 73-05РЛ 55289, 55215, 55273, 55250.
кеден постысы     шасси          N№3 жәшік, NN №№
(Қазақстан       №N 125604;      55568, 55550, 55531, 55670,
Республикасы)-                   55673, 55693, 55611, 55618.
Троицк-Санкт-                    N№4 жәшік, NN  №№
Петербург                        5517, 55511, 55595, 55566,

Балхаш-Караганда  Камаз-5410     55266, 55499,55308,55342,
Астана-Костанай-  военный        55193,55433,55419,55262,
таможенный пост   номер 73-05РЛ  55289, 55215, 55273,55250.
Комсомольский     шасси          Ящик N№3 NN №№
(Республика      №N 125604       55568,55550,55531,55670,
Казахстан) -                     55673,55693,55611,55618.
Троицк-Санкт-                    Ящик N№4 NN  №№
Петербург                        5517,55511,55595,55566,

55923, 55643, 55917,
55803, 55874, 55866,
551000, 55851.
Кері қайтары.     Сол            Техникалық мақсаттағы
латын жүк         автокөлік      жүк, жүкқұжаттарға,
жоғарыда                         нарядтар мен қамтамасыз
көрсетілген                      ету ведомстарына
бағытпен                         сәйкес, сондай-ақ
жүргізіледі                      ағымдық жабдықталым
(автомобильдік,
техникалық, шкиперлік,
штурмандық, сүңгуірлік,
торпедалық) нарядтарға
сәйкес жүреді.
Жүктер режимдік, улы,
есірткі, радиоактивтік
заттар құрамында жоқ.
N 2 бағыт:        Камаз-5410     М 5 - бұйымдары             дана     5
Қарақол           әскери         контейнерлерде.
(Қырғыз           нөмірі 74-17ГК Ағымдық жабдықтау
Республикасы)-    шасси          мүліктері (медициналық,
Георгиевка-       N 140460;      заттай, өртке қарсы, ЖЖМ,
Кеген-           №КрАЗ-250 б/н   КЭУ қызметі, жүзу құрал.
Талдықорған-      шасси          дарына қосалқы бөлшектер
Аягөз-Семей       N№МО0697287    мен двигательдер)
(Қазақстан        КрАЗ-250 б/н   нарядтарға сәйкес.
Республикасы)-    шасси          Жүктер режимдік, улы,
Рубцовск-Барнаул  N L0671613     есірткі, радиоактивтік
Новосибирск—      КрАЗ-250       заттар құрамында жоқ.
Канск (Ресей      мемлекеттік
Федерациясы)      нөмірі
80-35
ИКЛ
шасси N№45324.
---------------------------------------------------------------------------
Жүктің жалпы салмағы 100 тонна. Жүктің N1 және N2 бағыттар бойынша
жүру кезеңі 2000 жылғы 15 қарашаға дейін.
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

55923, 55643, 55917,
55803, 55874, 55866,
551000,55851.
Обратный груз     Автотранспорт  Груз технического
следует           тот же         назначения, следует
вышеуказанным                    согласно накладных,
маршрутом                        нарядам и ведомостей
обеспечения, а также
имущество текущего
довольствия
(автомобильное,
техническое, шкиперское,
штурманское, водолазное,
торпедное)согласно
нарядам. Груз режимный,
ядовитых, наркотических,
радиоактивных веществ не
содержит.
Маршрут N 2:      Камаз 5410     Изделия М 5 - в             шт.    5
Каракол           военный        контейнерах.
(Кыргызская       номер 74-17ГК  Имущество текущего
Республика) -     шасси          снабжения (медицинское,
Кеген -          №N 140460;      вещевое, противопожарное,
Талдыкорган -     КрАЗ-250 б/н   ГСМ, служб КЭУ, запасные
Аягоз -           шасси          части и двигатели к
Семипалатинск     N№МО0697287    плавсредствам) согласно
(Республика       КрАЗ-250 б/н   нарядам.
Казахстан) -      шасси          Груз режимный, ядовитых,
Рубцовск-Барнаул  N LO671613     наркотических,
Новосибирск —     КрАЗ-250 б/н   радиоактивных веществ не
Канск (Российская шасси          содержит.
Федерация) и      N LO687069
обратно           КрАЗ-250
государствен-
ный номер 80-
35 ИКЛ
шасси N№45324
---------------------------------------------------------------------------
Общий вес груза 100 тонн.
Период прохождения груза по маршрутам N№1 и 2 до 15 ноября 2000 года.
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)