Ұйымдардың кредиторлық берешегін өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 12 қазан N 1520
"2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 қарашадағы Заңының Z990473_ 17-бабына және "Кредиторлық берешектi өтеудi ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 1 наурыздағы N 337 P000337_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. Кредиторлық берешектi өтеуге байланысты мәселелердi қарау жөнiндегi комиссия мақұлдаған мемлекеттік органдардың жалпы сомасы 924 681 792 (тоғыз жүз жиырма төрт миллион алты жүз сексен бiр мың жетi жүз тоқсан екi) теңге 61 тиын, оның iшiнде:
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi бойынша 360 711 592 (үш жүз алпыс миллион жетi жүз он бiр мың бес жүз тоқсан екi) теңге 08 тиын сомасында;
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi бойынша 275 238 775 (екi жүз жетпiс бес миллион екi жүз отыз сегiз мың жетi жүз жетпiс бес) теңге 53 тиын сомасында;
Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы бойынша 32 451 283 (отыз екi миллион төрт жүз елу бiр мың екi жүз сексен үш) теңге сомасында;
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы бойынша 1 399 611 (бiр миллион үш жүз тоқсан тоғыз мың алты жүз он бiр) теңге сомасында;
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы бойынша 16 701 750 (он алты миллион жетi жүз бiр мың жетi жүз елу) теңге сомасында;
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi бойынша 37 621 250 (отыз жетi миллион алты жүз жиырма бiр мың екі жүз елу) теңге сомасында;
Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi бойынша 145 811 240 (бiр жүз қырық бес миллион сегiз жүз он бiр мың екi жүз қырық) теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi бойынша 25 071 941 (жиырма бес миллион жетпiс бiр мың тоғыз жүз қырық бiр) теңге сомасында;
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк құпияларды қорғау жөнiндегi агенттiгi бойынша 501 883 (бес жүз бiр мың сегiз жүз сексен үш) теңге сомасында;
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi бойынша 29 172 467 (жиырма тоғыз миллион бiр жүз жетпiс екi мың төрт жүз алпыс жетi) теңге сомасында республикалық бюджетке төленетін төлемдер бойынша шаруашылық жүргiзушi субъектiлердiң берешегiн өтеу есебiнен тауарларды (жұмыстарды, көрсетiлген қызметтердi) берушiлердiң алдындағы кредиторлық берешегiн өтеу туралы ұсыныстарына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi "Кредиторлық берешектi өтеудi ұйымдастыру жөніндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 1 наурыздағы N 337 қаулысында бекiтілген тәртiппен жоғарыда көрсетiлген кредиторлық берешектi өтеу жөнiндегi есеп
айырысуларды жүргiзудi қамтамасыз етсін.

О погашении кредиторской задолженности организаций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2000 года N 1520
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 11 ноября 1999 года Z990473_ "О республиканском бюджете на 2000 год" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2000 года N 337 P000337_ "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с одобренными Комиссией по рассмотрению вопросов, связанных с погашением кредиторской задолженности, предложениями государственных органов о погашении кредиторской задолженности перед поставщиками товаров (работ, услуг) за счет погашения задолженности хозяйствующих субъектов по платежам в республиканский бюджет на общую сумму 924 681 792 (девятьсот двадцать четыре миллионов шестьсот восемьдесят одна тысяча семьсот девяносто два) тенге 61 тиын, в том числе:
по Министерству внутренних дел Республики Казахстан на сумму 360 711 592 (триста шестьдесят миллионов семьсот одиннадцать тысяч пятьсот девяносто два) тенге 08 тиын;
по Министерству обороны Республики Казахстан на сумму 275 238 775 (двести семьдесят пять миллионов двести тридцать восемь тысяч семьсот семьдесят пять) тенге 53 тиын;
по Республиканской гвардии Республики Казахстан на сумму 32 451 283 (тридцать два миллиона четыреста пятьдесят одна тысяча двести восемьдесят три) тенге;
по Генеральной прокуратуре Республики Казахстан на сумму 1 399 611 (один миллион триста девяносто девять тысяч шестьсот одиннадцать)тенге;
по Управлению Делами Президента Республики Казахстан на сумму 16 701 750 (шестнадцать миллионов семьсот одна тысяча семьсот пятьдесят) тенге;
по Комитету национальной безопасности Республики Казахстан на сумму 37 621 250 (тридцать семь миллионов шестьсот двадцать одна тысяча двести пятьдесят) тенге;
по Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан на сумму 145 811 240 (сто сорок пять миллионов восемьсот одиннадцать тысяч двести сорок) тенге;
по Министерству образования и науки Республики Казахстан на сумму 25 071 941 (двадцать пять миллионов семьдесят одна тысяча девятьсот сорок одна) тенге;
по Агентству Республики Казахстан по защите государственных секретов на сумму 501 883 (пятьсот одна тысяча восемьсот восемьдесят три) тенге;
по Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан на сумму 29 172 467 (двадцать девять миллионов сто семьдесят две тысячи четыреста шестьдесят семь) тенге.
2. Министерству финансов Республики Казахстан и Министерству государственных доходов Республики Казахстан обеспечить проведение расчетов по погашению вышеуказанной кредиторской задолженности в порядке, утвержденном постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 марта
2000 года N 337
P000337_
"О мерах по организации погашения кредиторской
задолженности".

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары Е Ә.Өтембаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Утембаева Е.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Польский В.Ф.)