Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 4 мамырдағы N 529 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 19 қазан N 1564
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Республикалық және жергілікті бюджеттердің өзара қатынастарының
кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы
4 мамырдағы N 529 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж.,
N 17, 176-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 4 мая 1999 года N 529
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2000 года N 1564
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 1999 года N 529 P990529_ "О некоторых вопросах взаимоотношений республиканского и местных бюджетов" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 17, ст. 176).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)